شمالبرگ ShomalBarg.ir
با حكم مشاور رئیس جمهور؛

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب گردید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب گردید

شمال برگ: ایسنا/گیلان «محمدولی روزبهان» عضو هیات علمی سازمان جهاددانشگاهی گیلان با حكم دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بعنوان «رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی انزلی» منصوب گردید.


با حكم مرتضی بانك، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، محمدولی روزبهان بعنوان «رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی انزلی» منصوب گردید.
در حكم دكتر مرتضی بانك خطاب به مدیرعامل منطقه آزاد انزلی آمده است: جناب آقای محمدولی روزبهان؛ به استناد ماده(۶) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی و با عنایت به تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و نظر به سوابق و تجربیات ارزشمندتان به سبب این ابلاغ بعنوان «رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی» منصوب می شوید.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی كشور با اشاره به شرایط اقتصادی كشور و موقعیت منطقه آزاد انزلی در حوزه كشورهای عضو CIS، تصریح نموده كه از جنابعالی انتظار می رود در امتداد اعتلای اهداف دولت تدبیر و امید ضمن ساماندهی امور سازمان منطقه آزاد انزلی و انجام هماهنگی های لازم به منظور تحقق سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی و در جهت افزایش تمایل با كشورهای همسایه به منظور بهره مندی از ظرفیت های بالقوه موجود، برنامه ریزی و مدیریت به منظور گسترش و تسهیل تولید، صادرات و سرمایه گذاری داخلی و خارجی معمول دارید.
مشاور رئیس جمهور ضرورت انتقال فناوری های پیشرفته، حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی، پشتیبانی از صنایع داخلی به منظور افزایش تولید و پشتیبانی از كالای ایرانی و ارتقای سطح اشتغال و مشاركت جامعه محلی در برنامه های توسعه و پیشرفت منطقه را نیز مورد توجه قرار داده و بر تحقق اجرای خط آهن بندر كاسپین به ایستگاه پیربازار تا آخر سال ۱۳۹۹ تاكید كرده و اضافه كرد: درباب بهره برداری لازم از ظرفیت های توافقنامه اوراسیا، ضمن تعامل و هماهنگی با دبیرخانه شورای عالی و اعضای محترم هیات مدیره سازمان، در انجام بهینه امور، نهایت مساعی لازم را معمول دارید.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا؛ محمدولی روزبهان دارای مدرك دكتری مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان بوده كه در كارنامه علمی او تالیف كتاب «كارآفرینی؛ راهبرد توسعه» به چاپ دوم رسیده است.
از مهمترین سوابق كاری محمدولی روزبهان می توان به ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، مشاور و مدیركل حوزه استاندار گیلان، ریاست سازمان چای كشور، همین طور ریاست جهاد دانشگاهی گیلان و ریاست دانشكده علمی ـ كاربردی جهاد دانشگاهی رشت اشاره نمود.
منبع:

1398/09/03
18:51:01
5.0 / 5
4452
تگهای خبر: اقتصادی , تولید , رشت , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg