شمالبرگ ShomalBarg.ir

رسالت و نقش موثر روابط عمومی ها چیست؟

رسالت و نقش موثر روابط عمومی ها چیست؟

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران رئیس دانشگاه علوم پزشكی مازندران اظهار داشت: ارتباط موثر با محیط درون و برون سازمانی و بین المللی از وظایف روابط عمومی ها است.


سید عباس موسوی در دوره آموزشی برنامه ریزی و اجرای كمپین اطلاع رسانی برای مدیران و كارشناسان روابط عمومی دانشگاه های كلان مناطق كشور كه در مجتمع فرهنگی و رفاهی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و درمان ساری برگزار شد، اظهار نمود: روابط عمومی ها در عصر جدید به صورت فزآینده ای درحال تغییر و گسترش بوده و بنابر ماهیت و خاصیت كه دارد نیازمند خلاقیت و دانش روز و تكنولوژی نوین است.
وی با تاكید بر اینكه بحث آموزش خصوصاً در بحث سلامت به شدت باید مورد توجه قرار گیرد، به نقش ویژه روابط عمومی ها در ارتباطات سازمانی اشاره و اشاره كرد: ارتباط موثر با محیط درون و برون سازمانی و بین المللی از وظایف روابط عمومی ها است و هرچقدر این ارتباطات گسترده تر باشد، می تواند سبب ارتقا و پیشرفت سازمان شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی مازندران با اشاره به اینكه رابط عمومی در خیلی از سازمان ها سنتی است، اشاره كرد: روابط عمومی ها تابحال نتوانسته اند به جایگاه اصلی خود برسند چونكه نگاه به این حوزه سنتی است كه باید با بكارگیری ابزارهای عصر جدید این نگاه تغییر كند.
موسوی با اشاره به اینكه روابط عمومی در حوزه سلامت نسبت به سایر دستگاه ها رسالت سنگین تری را به عهده دارد، اظهار داشت: رسالت این حوزه علاوه بر نقش معمول تمام روابط عمومی ها و اطلاع رسانی، كوشش برای ارتقای فرهنگ سلامت و سطح آگاهی جامعه در این عرصه می باشد كه این رسالت بزرگی است.
وی با اشاره به اینكه روابط عمومی ها باید بهره گیری از دانش روز و تكنولوژی نوین در راه ارتقاء سلامت جامعه گام بردارند، اظهار داشت: حوزه سلامت، حوزه پیچیده ای است و كوچكترین بی توجهی می تواند به یك بحران اجتماعی و امنیتی تبدیل گردد.
منبع:

1398/08/21
14:19:05
5.0 / 5
4770
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg