شمالبرگ ShomalBarg.ir
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان:

رسانه های داخلی در دایره انقلاب و به دور از جناح بندی عمل می كنند

رسانه های داخلی در دایره انقلاب و به دور از جناح بندی عمل می كنند

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با تاكید بر اینكه نیازمند ایجاد جبهه واحد رسانه ای هستیم، اظهار داشت: همه رسانه های داخلی در دایره انقلاب و به دور از جناح بندی عمل می كنند.


مهدی پارسا امروز در بازدید از خبرگزاری های ایسنا و ایكنا گیلان با اشاره به نقش رسانه های شنیداری و دیداری در جامعه و جریان سازی خبری اظهار نمود: باید با مدلسازی و ایجاد جذابیت بالا و گسترش فضای نشاط بین مردم، با این جنگ نابرابر فرهنگی و رسانه ای مقابله نمود.
وی با اشاره به اینكه در سازمان بسیج رسانه نگاه جناح بندی به رسانه ها وجود ندارد، افزود: از ظرفیت تمام رسانه ها در مقابله با رسانه های غربی و ایجاد امید در جامعه استفاده می شود.
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینكه رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، اظهار داشت: رسانه ها نباید از رسالت اصلی شان كه بیان دغدغه مردم است دور  شوند.
پارسا با تاكید بر اینكه نیازمند ایجاد جبهه واحد رسانه ای هستیم، تصریح كرد: همه رسانه های داخلی در دایره انقلاب و به دور از جناح بندی عمل می كنند.
وی با اشاره به راه اندازی دو مدرسه سواد رسانه ای كشور برای اولین بار در رشت، افزود: كاهش لطمه های اجتماعی ناشی از مضرات فضای مجازی از اهداف راه اندازی است.
پارسا با اشاره به اینكه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر با حضور رسانه های فعال در گیلان برگزار می شود، اظهار داشت: این جشنواره ۲۱ دیماه همزمان با سالروز قشر بسیج رسانه در گیلان با حضور رسانه های استان برگزار می شود.
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینكه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر با ۹ محور برگزار می شود اضافه كرد: مبارزه با لطمه های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب، دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بسیج و حوزه های اقدامی، بصیرت، اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و رونق تولید جزو ۹ محور آن هستند.
پارسا به نقش ویژه پنجمین جشنواره ابوذر در امتداد بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و اشاره كرد: بخش های مختلف جشنواره ابوذر امسال شامل خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، مقاله، عكس و موشن گرافیك است كه باید بتوانیم آثار ماندگاری به نمایش بگذاریم.
وی شهیدان سیداسماعیل سیرت نیا، محمدرضا نشرودكل، سیدمحمد اسحاقی، مجید ثابت قدم، ابوالقاسم اخوان، حامد كوچك زاده، میرزا كوچك جنگلی و حجت الاسلام ابراهیم انصاری، نریمان مددی مژدهی و محمدمهدی مقدمی را از ۱۰ شهید رسانه استان گیلان عنوان نمود.1398/08/19
21:34:54
5.0 / 5
4388
تگهای خبر: تولید , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg