شمالبرگ ShomalBarg.ir

اعلام محدودیت های ترافیكی محورهای مواصلاتی مازندران

اعلام محدودیت های ترافیكی محورهای مواصلاتی مازندران

شمال برگ: رئیس پلیس راه مازندران از اجرای محدودیت های ترافیكی از روز چهارشنبه یكم آبان ماه تا یك هفته آینده در محورهای مواصلاتی استان آگاهی داد.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا قدمی با تسلیت ایام رحلت نبی مكرم اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا(ع)، اظهار نمود: اجرای محدودیت های ترافیكی محورهای مواصلاتی مازندران تا بامدادان روز شنبه 11 آبان ماه ادامه دارد.
وی اشاره كرد: به همین دلیل تردد موتورسیكلت به جزء موتورسیكلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیك تا روز شنبه 11 آبان ماه از محورهای كرج- چالوس، هراز و فیروزكوه ممنوعست.
رئیس پلیس راه مازندران اشاره كرد: تردد انوع تریلر، كامیون و كامیونت از محور كرج – چالوس همچنان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یك پس از ظهر تا ساعت 24 روز های جمعه 3 آبان ماه، یك شنبه 5 آبان ماه و سه شنبه 7 آبان ماه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوعست و با بیان ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 پس از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت كرج به صورت یك طرفه خواهد بود.
قدمی اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یك پس از ظهر روز جمعه 10 آبان ماه تا ساعت 2 بامدادان روز شنبه 11 آبان ماه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با بیان ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 پس از ظهر روز جمعه تا ساعت 2 بامدادان روز شنبه از مرزن آباد به سمت كرج به صورت یك طرفه است.
وی با اشاره به محدودیت های ترافیكی در محور هراز اضافه كرد: تردد كلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد كلیه كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه یكم آبان ماه و از ساعت 6 بامداد تا 24 روز پنج شنبه 2 آبان ماه تا روز پنج شنبه 9 آبان ماه به مدت یك هفته و از ساعت 6 بامداد روز جمعه 10 آبان ماه تا 12 ظهر روز شنبه 11 آبان ماه از این محور ممنوعست.
رئیس پلیس راه مازندران تصریح كرد: تردد كلیه وسایل نقلیه از ساعت 2 پس از ظهر تا 24 روز های جمعه 3 آبان ماه و سه شنبه 7 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 4 پس از ظهر تا ساعت 24 همان روزها با بیان ماموران پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسك به رودهن(محدوده مشاء) به صورت یك طرفه خواهد بود.
قدمی افزود: تردد كلیه وسایل نقلیه از ساعت 2 پس از روز جمعه 10 آبان ماه تا 2 بامدادان روز شنبه 11 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 4 پس از ظهر روز 10 آبان ماه تا 2 بامدادان روز شنبه 11 آبان ماه با بیان ماموران پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسك به رودهن(محدوده مشاء) یك طرفه است.
وی از اجرای محدودیت ترافیكی در محور فیروزكوه نیز آگاهی داد و اظهار داشت: به همین دلیل تردد كلیه تریلر ها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 بامداد تا ساعت 24 روزجمعه 10 آبان ماه از تهران به قائم شهر و بالعكس ممنوعست.
رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه از رانندگانی كه قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به كسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

منبع:

1398/08/03
22:37:40
5.0 / 5
4533
تگهای خبر: چالوس , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg