شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیر كل تبلیغات اسلامی مازندران:

اربعین نمایش جوشش حسینی در مقابل ظلم است

اربعین نمایش جوشش حسینی در مقابل ظلم است

شمال برگ: مدیر كل تبلیغات اسلامی مازندران اظهار داشت: اربعین نمایش جوشش حسینی در مقابل ظلم و استبداد زمانه است.


حجت الاسلام ناصر شكریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اینكه حضور میلیونی عاشقان حسینی در مراسم اربعین نشان دهنده نفوذ فرهنگ حسینی در میان مردم جهان است، اظهار نمود: تلاش دشمن برای جلوگیری از نفوذ و گسترش این فرهنگ با شكست روبه رو شده است.
وی اشاره كرد: هیچ قدرت مادی نمی تواند سبب كمرنگ شدن این حركت میلیونی و بزرگترین رخداد معنوی جهان شود.
مدیر كل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینكه دشمن از حضور میلیونی ملت های مسلمان و غیرمسلمان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی به شدت هراسان است، اشاره كرد: امروز این حركت عظیم میلیونی به نمایش اقتدار و عظمت امت اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان تبدیل گشته است.
شكریان با اشاره به اینكه نفوذ گفتمان مقاومت در جهان سبب انزوای نظام سلطه در عرصه های مختلف شده است، اظهار داشت: در حمله پیروزمندانه مقاومت انصارالله یمن به مناطق استراتژیك سعودی ها و منهدم كردن سه تیپ از مزدوران سعودی در نجران نمونه ای از این اقتدار را به وضوح می توان دید.
وی با تاكید بر اینكه فتنه انگیزی‎ های دشمنان خللی در عظمت اربعین حسینی ایجاد نخواهد كرد، تصریح كرد: حركت میلیونی اربعین مهمترین و بزرگترین راهپیمایی در این عصر است كه نشانه شكل گیری یك تمدن جدید اسلامی بر اساس فرهنگ عاشورای حسینی است.
منبع:

1398/07/14
23:07:04
5.0 / 5
4180
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg