شمالبرگ ShomalBarg.ir

جهاد دانشگاهی مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی می شود

جهاد دانشگاهی مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی می شود

به گزارش شمال برگ معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون اظهار داشت: در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هدف، توانمند كردن افراد جهت ایجاد سرمایه است كه جهاد دانشگاهی مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی می شود.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، عیسی منصوری در جلسه هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با اشاره به اینكه نقشی كه ما برای جهاد دانشگاهی متصور هستیم، نقش توسعه ای است، اظهار نمود: جهاد بازیگری است كه نوع عملكردش به شدت به امر توسعه نزدیك است و اگر به درستی نقش جهاد ایفا شود، بانی توسعه ای فراگیر خواهیم بود.
وی با اشاره به نقش جهاد دانشگاهی در مورد توسعه گردشگری خاطرنشان كرد: برای توانمند سازی در این بخش باید از طریق های غیر مالی حمایت ها صورت گیرد و برای ورود توریست با شركت های گردشگری از نظام پاداش بهره برد.
معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون اظهار داشت: جهاد دانشگاهی بعنوان مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی از جانب وزارت كار به صورت عقد تفاهم نامه تعیین شده است.
منصوری تصریح كرد: به ازای هر رشته فعالیت، احتیاج به كارگزار یا مجری برای تحلیل و بررسی قابلیت ها است.
وی توافق با جهاد دانشگاهی را مایه شادمانی وزارت كار و تعاون دانست و اضافه كرد: ضمن تشكر از ریاست جهاد دانشگاهی دكتر طیبی و معاونت آموزش دكتر بیجندی و كاركنان جهاد كل كشور به این طرح ملی پرداخته خواهد شد.
معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون خاطرنشان كرد: دانش ضمنی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و پیشنهاد م‍ی شود افراد در این عرصه به صورت تخصصی از آموزش‎های لازم برخوردار شوند.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، در حاشیه این نشست قرارداد ایجاد 54 هزار شغل خانگی برپایه طرح ملی توسعه درخلال وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعی، جهاددانشگاهی و صندوق كارآفرینی امید انجام گرفت.1398/07/12
14:12:14
5.0 / 5
4334
تگهای خبر: رشت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg