شمالبرگ ShomalBarg.ir
برای حضور در رقابت های جهانی؛

كشتی گیر گیلانی به عضویت تیم ملی امید در آمد

كشتی گیر گیلانی به عضویت تیم ملی امید در آمد

شمال برگ: «سیدمحمد چوبچیان» كشتی گیر گیلانی برای حضور در مسابقات جهانی، به عضویت تیم ملی كشتی فرنگی امید كشور در آمد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، نقی هدایتی با بیان این خبر اظهار نمود: رقابت های انتخابی درون اردوی تیم ملی كشتی فرنگی امید كشور به میزبانی تهران انجام شد و نفرات برتر تیم ملی انتخاب شدند.
رئیس هیات كشتی گیلان اضافه كرد: بر این اساس، «سیدمحمد چوبچیان» نماینده شایسته كشتی گیلان و تنها كشتی گیر این استان در اردوی انتخابی تیم ملی كشتی فرنگی امید كشور با غلبه بر حریفش دوبنده تیم ملی را در وزن ۸۲ كیلوگرم برتن كرد.
وی افزود: در جریان رقابت های انتخابی درون اردوی تیم ملی كشتی فرنگی امید كشور و در وزن ۸۲ كیلوگرم، سیدمحمد چوبچیان از گیلان و مهدی ابراهیمی از قم حضور داشتند كه در نهایت چوبچیان كشتی گیر شایسته استان گیلان توانست در مسابقه انتخابی، با نتیجه هشت بر صفر حریفش را شكست دهد.
هدایتی بیان كرد: این كشتی گیر شایسته و ملی پوش گیلانی با این پیروزی بعنوان نفر اول تیم ملی كشتی فرنگی امید كشور در وزن ۸۲ كیلوگرم برگزیده شد تا در رقابت های قهرمانی امیدهای جهان حضور یابد.
رئیس هیات كشتی استان گیلان اشاره كرد: رقابت های كشتی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان از روز ششم آبان ماه سال جاری با حضور زبده ترین كشتی گیران این رده سنی، از كشورهای مختلف در دو بخش آزاد و فرنگی در شهر بوداپست مجارستان برگزار می گردد.
منبع:

1398/07/07
19:07:18
5.0 / 5
4373
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg