شمالبرگ ShomalBarg.ir

كشف موتورسیكلت های میلیاردی قاچاق در رامسر

كشف موتورسیكلت های میلیاردی قاچاق در رامسر

به گزارش شمال برگ فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از كشف ۴ دستگاه موتورسیكلت قاچاق به ارزش ۱۴ میلیارد ریال در این شهرستان اطلاع داد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا مازندران، علی قیصری اظهار داشت: به دنبال كسب خبری در خصوص نگهداری موتورسیكلت های قاچاق توسط فردی در شهرستان رامسر، مبحث در دستور كار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: كارگاهان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهم را شناسایی نمودند.
قیصری خاطرنشان كرد: بعد از هماهنگی های قضائی و دستگیری متهم، مأموران در بازرسی از پاركینگ منزل مسكونی وی ۴ دستگاه موتورسیكلت قاچاق كشف كردند.
وی، ارزش مجموع موتورسیكلت های كشف شده را بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال عنوان نمود و اظهار داشت: موتورسیكلت های قاچاق كشف شده به سازمان اموال تملیكی تحویل و متهم هم بعد از تشكیل پرونده به مرجع قضائی ارائه شد.
قیصری با اشاره به این كه مبارزه با قاچاق كالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت كشور است، تصریح كرد: شهروندان برای پشتیبانی از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق كالا و ارز با پلیس همكاری كرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.1398/02/26
15:47:27
5.0 / 5
4828
تگهای خبر: رامسر , زمین , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg