شمالبرگ ShomalBarg.ir

تهران از چهارشنبه گرم تر می شود

تهران از چهارشنبه گرم تر می شود

شمال برگ: شمال برگ: اداره کل هواشناسی استان تهران ضمن اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق در استان از افزایش دما طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (13 و 14 تیرماه) آگاهی داد.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا بر طبق تحلیل الگوهای همدیدی و بررسی نقشه های پیش یابی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در ساعات پس از ظهر و شب همراه با افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود.

همچنین طی سه روز آینده در بعضی مناطق استان خصوصاً نیمه شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید لحظه ای، در نواحی مستعد بارش تگرگ و در پاره ای نقاط خصوصاً نیمه جنوبی و غرب استان در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گرد و خاک و احتمال نفوذ گرد و خاک از استانهای همجوار به همراه کاهش موقت کیفیت هوا مورد انتظار است.

طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (۱۳ و ۱۴) تیرماه افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۱ تیرماه) کمی ابری، در پس از ظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (۱۲ تیرماه) کمی ابری تا نیمه ابری، از پس از ظهر وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
1403/04/11
12:16:52
5.0 / 5
137
تگهای خبر: شمال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg