شمال برگ ShomalBarg.ir
امام جمعه رشت:

۱۷ شهریور سبب استقرار نظام اسلامی شد

۱۷ شهریور سبب استقرار نظام اسلامی شد

به گزارش شمال برگ، امام جمعه رشت اظهار داشت: جمعه خونین 17 شهریور سال 57 مقدمه خروج شاه از ایران و سقوط رژیم پهلوی و استقرار نظام اسلامی را فراهم نمود.به گزارش شمال برگ به نقل از مهر، آیت الله رسول فلاحتی در نماز جمعه این هفته رشت با اشاره به ۱۷ شهریور و گرامیداشت شهدا اظهار داشت: جمعه خونین ۱۷ شهریور سال ۵۷ مقدمه خروج شاه از ایران و سقوط رژیم پهلوی و استقرار نظام اسلامی ما را فراهم نمود.
وی با اشاره به وارونه نشان دادن واقعیات، پنهان کردن جلوه های امید بخش، بزرگ کردن عیوب کوچک را از برنامه های آمریکایی ها برای رسیدن به اهداف شومشان عنوان نمود و اضافه کرد: جوانانمان امیدهای آینده انقلاب هستند و همین جوانان باید محاصره تبلیغاتی دشمن را بشکنند و نقشه های شومشان را نقش بر آب کنند.
خطیب نماز جمعه رشت با اشاره به حماسه بزرگ اربعین و پیاده روی بی نظیر آن با حضور بیش از ۲۲ میلیون نفر از زوار مسلمان و آزادیخواه که چهار میلیون نفر آنان زوار ایرانی بودند، اظهار داشت: راهپیمایی اربعین قدرت مسلمانان در تقویت اسلام ناب را به نمایش گذاشت.
فلاحتی با تأکید بر این که راه حق همیشه ماندگار است، افزود: مردم ضلع اصلی این حرکت جهانی مردم و ملت امام حسین (ع) زیر بیرق شیعه این همایش جهانی را به وجود آورده که رسانه های دنیا چشم خودرا بر عظمت حضور بسته تا دنیا از این حقیقت باخبر نشوند.
وی با قدردانی از از دولت، نیروهای مسلح ایران و مواکب ایرانی خادم حسینی افزود: اما رکن اصلی این همایش جهانی مردمی بوده و مردمی هم می ماند.
خطیب جمعه رشت با اعلان اینکه امپراتوری رسانه ای دنیا این همایش حضور را در سکوت رسانه ای قرار داده اند، اشاره کرد: مردم بصیر خوب می دانند که دشمنان این بصیرت و هوشیاری را بر نمی تابند.
وی با اشاره به ممانعت دختران مسلمان در مدارس فرانسه اشاره کرد: آنها با شعارهای دروغین حقوق بشری که مسیری برای اهداف شوم خود قرار دادند برای ما تعیین تکلیف می کنند اما برابر دستور فرانسه در مقابل ممانعت از دانش آموزان مسلمان سکوت کرده اند، حجاب قانون خدا است اما رسانه های دنیا با نام حجاب الزامی در ایران اهداف شوم خودرا دنبال کرده و عاقبت با بصیرت مردم ایران اسلامی شکست می خورند.
آیت الله فلاحتی با اشاره به پخش اورانیوم ضعیف شده توسط آمریکایی ها در دنیا که آثار مخربی دارد، اظهار داشت: آنها برای جلوگیری از روسیه اورانیوم ضعیف شده را به اوکراین می فروشند تا با جنایات خود نسل انسانی را گرفتار لطمه کنند آنگاه این آدم کش ها از حقوق بشر سخن می گویند.
امام جمعه رشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس در خصوص این که نباید در عزل و نصب ها دخالت شود، اشاره کرد: وظیفه نمایندگان نظارت است و نباید در انتصابات دخالت کنند چگونه است که پس از فرمایشات ایشان نماینده مجلس با توهین به این فرمایش و تاکید رهبری دنبال عزل و نصب ها می گردد که باید در مقابل این جسارت نماینده مجلس، شورای نگهبان و دستگاه های نظارتی با او برخورد کنند.

1402/06/18
12:24:38
5.0 / 5
312
تگهای خبر: رشت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg