شمال برگ ShomalBarg.ir

مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت فومنی برگزار می گردد

مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت فومنی برگزار می گردد

شمال برگ: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان آیت الله بهجت را شخصیتی برجسته، نفوذناپذیر و عبد صالح خدا دانست و اظهار داشت: جوانان تشنه شناخت ابعاد شخصیت این عالم ربانی هستند.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، در نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت یاد و خاطره مرجع عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت الله العظمی بهجت فومنی (ره)، با تبریك و تهنیت اعیاد ماه شعبان، اظهار نمود: آیت الله بهجت شخصیتی برجسته، نفوذناپذیر و عبد صالح خدا بود.
وی با اشاره به اینكه به برگزاری یك مراسم در شهرستان فومن بسنده نشود، اظهار نمود: مسئولان و مردم سایر شهرستان های استان باز همچون شهرستان فومن برای بزرگداشت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله بهجت اهتمام ورزند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینكه امروز خلاء وجودی آیت الله العظمی بهجت فومنی (ره) به وضوح مشهود است، اظهار نمود: تلاش شود تا با تبیین اندیشه های آسمانی این عالم ربانی در صدا و سیما، رسانه های كشور، فضای مجازی و شبكه های اجتماعی، آحاد جامعه از فضائل ایشان بهره مند شوند.
اشجری با پیشنهاد انتشار بیانات سخنرانان مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت شهرستان فومن در طول ۱۰ سال قبل در چارچوب كتاب، اضافه كرد: جوانان تشنه شناخت ابعاد شخصیت این عالم ربانی هستند.
وی با تاكید بر لزوم بهره مندی از همه ظرفیت های استان برای بزرگداشت آیت الله بهجت در روزهای پیش رو، اظهار داشت: تلاش شود تا با همه توان نشان دهنده شخصیت والای آیت الله العظمی بهجت فومنی (ره) باشیم تا نسل جوان ایشان را بعنوان اسوه و الگو بهتر بشناسد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینكه برخی می كوشند تا شخصیت آیت الله بهجت را محصور در سلوك و عرفان جلوه دهند و ایشان را شخصیتی جدا از مسائل سیاسی و حكومتی معرفی كنند، متذكر شد: علاقه و همراهی این عالم ربانی با انقلاب اسلامی تا روزهای آخر عمر ایشان، بر هیچ كسی پوشیده نیست.
اشجری با اشاره به علاقه و ارادت آیت الله بهجت به معمار كبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و ارتباط تنگاتنگ ایشان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار نمود: لزوم جامعه امروز می طلبد به بعد سیاسی و اجتماعی شخصیت این عالم ربانی همچون بعد روحانی و عرفانی شخصیت ایشان پرداخته شود.
وی به برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله العظمی بهجت فومنی (ره) در ساعت ۱۷ روز پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۸ در شهرستان فومن اشاره نمود و تصریح كرد: این مراسم با سخنرانی آیت الله سید محمدرضا مدرسی یزدی، عضو محترم فقهای شورای نگهبان در مسجد حضرت ولیعصر (عج) بالامحله این شهرستان برگزار می شود.
او همینطور با محكومیت اقدام خصمانه رئیس جمهور ابله آمریكا در خصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی، اشاره كرد: این اقدام احمقانه موج بزرگی از وحدت و همدلی را بین آحاد مردم كشور ایجاد كرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینكه خوشبختانه اظهار دشمنی شیطان بزرگ با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پاسخ قاطع و دشمن كوب مردم ایران مواجه گردید، اظهار نمود: ملت آزاده، بصیر و قدرشناس ایران با حضور پرشور و شعور خود در تظاهرات روز جمعه گذشته به دشمنان نظام ثابت كرد كه قلب ایران اسلامی برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می تپد.
اشجری با اشاره به اینكه ۸۰ میلیون مردم ایران پاسدار انقلاب اسلامی هستند، افزود: این اقدام خبیثانه دشمنان نظام، اعتراف غیر مستقیم آنان به اثرگذاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در معادلات منطقه است.1398/01/30
13:41:11
5.0 / 5
4612
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg