شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل راهداری و حمل و نقل گیلان خبر داد

ورود ۱۱۶ هزار خودرو به گیلان طی دو روز گذشته

ورود ۱۱۶ هزار خودرو به گیلان طی دو روز گذشته

به گزارش شمال برگ، از گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل گیلان، از ورود ۱۱۶ هزار و ۸۰۲ دستگاه وسیله نقلیه به استان طی ۴۸ ساعت گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: شاهد تردد بالغ بر ۲۰۸ هزار دستگاه وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان بودیم.


غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، ضمن اشاره به آخرین آمار دریافتی از دستگاههای تردد شمار منصوبه در راه های مواصلاتی استان گیلان، اظهار نمود: از ۲۴ لغایت ۲۵ اسفند ماه، همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد ۲۰۸ هزار و ۴۰۶ دستگاه وسیله نقلیه در محورهای استان گیلان بودیم.
وی از ورود ۱۱۶ هزار و ۸۰۲ دستگاه وسیله نقلیه به استان و خروج ۹۱ هزار و ۶۰۴ دستگاه وسیله نقلیه از استان اطلاع داد و خاطرنشان کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش ۶ درصدی در ورود به استان و پنج درصدی در خروج از استان هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به اینکه از آغاز طرح نوروزی بیشترین میزان ورودی از راه آزادراه قزوین - رشت با ۵۴ هزار و ۴۲۱ دستگاه وسیله نقلیه و بعد از آن محور رامسر - چابکسر با ۳۴ هزار و ۱۸۷ دستگاه وسیله نقلیه صورت گرفته است، تصریح کرد: همینطور بیشترین میزان خروجی از راه محور چابکسر - رامسر با میزان تردد ۳۲ هزار و ۸۶۰ دستگاه وسیله نقلیه بوده است.
نیک فهم، متوسط تردد در محورهای مواصلاتی استان را ۶۳۷ دستگاه وسیله نقلیه در ساعت دانست و اظهار داشت: اوج تردد در محورهای استان در ارتباط با روز گذشته، ۲۵ اسفند ماه با متوسط تردد ۶۴۹ دستگاه وسیله نقلیه در ساعت است.
وی تصریح کرد: از آغاز طرح نوروزی بیشترین میزان تردد در محورهای ارتباطی داخل استان در ارتباط با محور لاهیجان - آستانه اشرفیه با متوسط تردد روزانه ۴۳ هزار و ۷۷۶ دستگاه وسیله نقلیه است.
منبع:

1401/12/26
23:55:30
5.0 / 5
158
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg