شمال برگ ShomalBarg.ir

یوسف نژاد: در مورد انتقادات درباره سیل از انتقام جویی بپرهیزیم

یوسف نژاد: در مورد انتقادات درباره سیل از انتقام جویی بپرهیزیم

به گزارش شمال برگ نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ضمن تشكر از تمامی نیروهای مردمی، لشگری و كشوری كه در مرمت و مهار سیل اخیر در مازندران كوشیده اند، اظهار داشت: با انصاف و عدالت قضاوت نماییم و از تسویه حساب های سیاسی و انتقام جویی بعنوان انتقاد خودداری نماییم.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، علی اصغر یوسف نژاد، نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی، بیان كرد: مبحث سیل همه كشور را فرا گرفته است. این مورد باید مورد توجه و عنایت همه مردم، دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه قرار گیرد. قضاوت ها باید با انصاف و عدل باشد. از تسویه حساب های سیاسی و انتقام جویی بعنوان انتقاد خودداری نماییم.
وی ادامه داد: در شهرستان ساری و در استان مازندران سیل هشت شهرستان را تحت تاثیر قرار داده است. علیرغم این مشكلات و كمبود امكانات لازم می دانیم از فرمانداران ساری و میان دو رود، بخشداران حوزه انتخابی مدیران كل استانداری، معاونان و خود استانداران و شهرداری ساری، آتش نشانی، مدیریت بحران، مدیران كل بنیاد مسكن، جمعیت هلال احمر، آب و فاضلاب منطقه ای و شهری و روستایی، راه و شهرسازی، كشاورزی، نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی و از آقای طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران و به خصوص از سپاه و بسیج و نیروهای مردمی تشكر كنم.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان كرد: این سیل عظیم سبب كشته شدن چندین نفر در استان های ساری، مازندران و میان دو رود شد. همینطور صدمه هایی به كشاورزان وارد كرد و دسترنج و اندوخته آنها را از بین برد و باعث شد عده ای بی خانمان شوند. دولت باید در اجرای مصوبات در مورد سیل زدگان تسریع كند. كشاورزان و مردمی كه خانه هایشان تحت تاثیر سیل قرار گرفته است منتظر اقدامات دولت هستند. از قوه قضاییه هم می خواهم در جهت تعقیب قضایی آنهایی كه به بستر رودخانه ها تجاوز كرده اند اقدام جدی به عمل آورند.1398/01/20
15:17:20
5.0 / 5
4614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg