شمال برگ ShomalBarg.ir
نماینده رودسر و املش در مجلس خبر داد

تامین اعتبار ۸۰ میلیاردی برای محور شلمان - املش

تامین اعتبار ۸۰ میلیاردی برای محور شلمان - املش

به گزارش شمال برگ، از گیلان نماینده رودسر و املش در مجلس، با اعلان اینکه برای پروژه شلمان املش 80 میلیارد تومان تامین اعتبار خواهد شد، اظهار داشت: مقرر شده تا آخر سال لاین اول این محور آماده بهره برداری شود.


حجت الاسلام محمد صفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بازدید خود از پروژه بزرگ محور شلمان به املش، اظهار داشت: باتوجه به مشکلات این پروژه مبادرت به استقرار پیمانکار جدید کردیم و الان به مرحله تجهیز کارگاه رسیده است.
وی با اعلان اینکه در مرحله بعد تامین مصالح زیرساختی به انجام می رسد، اشاره کرد: با پیگیری های انجام شده از نهادهای مرتبط همچون آب منطقه ای و سازمان صنعت، معدن و تجارت و فرمانداری و دادستانی، امیدواریم بتوانیم تامین مصالح پروژه را از رودخانه های موجود در شهرستان داشته باشیم.
نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، پروژه محور شلمان به املش را نیازمند منابع مالی و تامین مصالح دانست و اشاره کرد: فاز اول این محور نیازمند اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی است که مقدمات پرداخت آن فراهم شده؛ البته باتوجه به هزینه های گذشته و ماده ۴۶، حق و حقوق پیمانکار قبلی را پرداخت کردیم.
حجت الاسلام صفری با اعلان اینکه برای ادامه پروژه و پیمانکار جدید نیز ۸۰ میلیارد تومان دیگر تامین اعتبار خواهد شد، اظهار داشت: مقرر شده تا آخر سال لاین اول این محور آماده بهره برداری شود.
ایشان سپس از اجرای پروژه آبرسانی به منطقه سوخته کیش املش آگاهی داد و بیان کرد: این منطقه با ۱۳۵۰ خانوار همیشه دارای تنش آبی فراوان است پس بدنبال رفع اشکال بوسیله راه اندازی ایستگاه پمپاژ هستیم که با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی تا ماه آتی اجرائی می شود.
نماینده رودسر و املش در مجلس همین طور از رای آوردن کلیات طرح تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در مجلس آگاهی داد و اشاره کرد: خوشبختانه به نتایج خوبی رسیدیم و به زودی دو فوریت این طرح وارد صحن علنی مجلس شده و آماده رای گیری می شود.
وی همین طور از دولت خواست توجه ویژه ای به اقشار کم درآمد جامعه داشته باشد و افزود: منابع مالی جدیدی برای دولت تعریف شده و پس امیدواریم در زمینه اقتصاد و معیشت شاهد رفع مشکلات قشر کم درآمد باشیم.
منبع:

1401/08/14
22:32:42
5.0 / 5
231
تگهای خبر: زمین , شركت , صنعت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg