شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل ورزش و جوانان گیلان خبر داد

بازی ملوان و ذوب آهن با حضور تماشاگران

بازی ملوان و ذوب آهن با حضور تماشاگران

به گزارش شمال برگ، از گیلان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، از برگزاری بازی ملوان و ذوب آهن در ورزشگاه انزلی آگاهی داد و اظهار داشت: به سبب رعایت دستورالعمل های کرونائی وزارت بهداشت و درمان، 30 درصد ظرفیت ورزشگاه می تواند از تماشاگران تکمیل شود.


جهانبخش آرمان در گفت وگو با خبرنگاران بدنبال تایید سازمان لیگ برای حضور تماشاگران به ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران انزلی در بازی این هفته ملوان مقابل ذوب آهن در لیگ برتر، اظهار داشت: از پیمانکار این پروژه، خیرین بخش خصوصی و حمایت های استاندار گیلان و نماینده مردم بندرانزلی در مجلس و فرماندار شهرستان و شهرداری و اعضای شورای شهر و... که حدود دو ماه شبانه روزی برای آماده سازی و رفع ایرادات این ورزشگاه تلاش کردند تا هواداران بتواند به آسانی تیم شهرشان را تشویق کنند، تشکر و قدردانی می کنم.
وی ادامه داد: این مجوز در حالی صادر شد که دو ماه پیش این ورزشگاه ۲۶ ایراد اساسی داشت، اما با همدلی، همکاری و تلاش جمعی به نتیجه مطلوب رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اشاره کرد: به سبب رعایت دستورالعمل های کرونائی وزارت بهداشت و درمان، ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه می تواند از تماشاگران تکمیل شود.
آرمان افزود: چند ایراد قابل حل از طرف نماینده سازمان لیگ اعلام شده که می بایست تا امروز از طرف باشگاه ملوان و هیئت فوتبال بندرانزلی برطرف شود.
وی اشاره کرد: جا دارد بصورت ویژه از پیمانکار این ورزشگاه و از رسانه های دلسوز و هواداران پرشور ملوان قدردانی کنم.
منبع:

1401/06/07
23:38:42
5.0 / 5
362
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg