رئیس بسیج رسانه:

اقتدار نظام جمهوری اسلامی در گرو پیشرفت بسیج رسانه است

اقتدار نظام جمهوری اسلامی در گرو پیشرفت بسیج رسانه است

از گیلان رئیس بسیج رسانه کشور، بسیج رسانه را مظهر تحول در جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی در گرو پیشرفت بسیج رسانه است.


عباس محمدیان در دیدار با اعضای سازمان بسیج رسانه شهرستان رشت با اشاره به اینکه سازمان بسیج اقشار در واقع دولت سایه در جمهوری اسلامی ایران است، اظهار نمود: سازمان بسیج اقشار در مظلومیت به سر می برد که اگر از این ظرفیت به درستی استفاده گردد خیلی از مشکلات کشور برطرف خواهد شد.
وی ضمن اشاره به نقش سازمان بسیج در توسعه کشور در عرصه های مختلف اظهار داشت: اگر از ظرفیت بسیج به درستی استفاده گردد میتوان در همه ابعاد جمهوری اسلامی به موفقیت رسید.
مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با تکیه بر ضرورت توجه به تشکیل جبهه واحد رسانه در تراز انقلاب اسلامی اضافه کرد: متاسفانه در جمهوری اسلامی در تشکیل جبهه رسانه تراز انقلاب اسلامی عقب هستیم و اگر این روند تغییر نکند با مشکلات عدیده ای مواجه می شود.
محمدیان با اشاره به اینکه عده ای تفاوت میان آموزش فضای مجازی و رسانه را نمی دانند، خاطرنشان کرد: در کشور عده ای هنوز تفاوت میان آموزش و سواد فضای مجازی و رسانه را نمی دانند و تا زمانی اینکه روند تغییر نکند در تشکیل جبهه رسانه در تراز انقلاب اسلامی موفق نخواهیم شد.
وی بسیج رسانه را مظهر تحول در جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی در گرو پیشرفت بسیج رسانه است.
مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به اینکه امروز کانون های بسیج رسانه می توانند مرکز تبلور کارآمدی رسانه در کشور شود، تصریح کرد: در جهان امروز رسانه حکمرانی کرده و دیگر رسانه ها تعیین می کنند که مسؤلان کدام مسائل را اولویت کاری خود قرار دهند که در این جلسه سازمان بسیج رسانه برنامه بسیار خوبی در دستور کار دارد.1401/05/09
13:10:26
5.0 / 5
49
تگهای خبر: آموزش , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳