شمال برگ ShomalBarg.ir
رییس دفتر رییس جمهور:

مبادلات تجاری ایران و عراق به ۲۰ میلیارد دلار افزایش می یابد

مبادلات تجاری ایران و عراق به ۲۰ میلیارد دلار افزایش می یابد

به گزارش شمال برگ رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: مبادلات تجاری ایران و عراق از ۱۲ میلیارد دلار به ۲۰ میلیارد دلار افزایش می یابد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، واعظی امروز در حاشیه بازدید از خانه سالمندان رشت اظهار داشت: خرسندم از اینكه امسال سال نو را خدمت مردم بسیار فهیم و خونگرم مردم هستیم.
وی با اشاره به اینكه در مسافرت به گیلان می خواستم نخستین روز سال را در خدمت كسانی باشم كه در روز تعطیل كار می كنند و به پیشنهاد استاندار گیلان خدمت سالمندان و پرسنل خانه سالمندان رسیدیم، اضافه كرد: احساس خوبی دارم و معتقدم در هر وضعیتی كه هستیم همه باید به این عزیزان كمك نماییم.
واعظی اشاره كرد: هیچ چیز بهتر از این نیست كه با كمك به هم نوع ذخیره های معنوی مان را افزایش دهیم.
رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: معلولین و سالمندان نباید در جامعه احساس تنهایی كنند و ملاقات با این افراد در همه اقشار باید به فرهنگ تبدیل گردد.
وی اشاره كرد: امروز با مدیر مجموعه خانه سالمندان رشت صحبت شد و مشكلات را شنیدیم پیگیر خواهیم بود تا حل شوند.
وی با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به گیلان اظهار داشت: مردم خونگرم گیلان با جضور سبزشان در استقبال از رئیس جمهور حماسه آفریدند.
واعظی با اشاره به اینكه سپس سفر به گیلان، رئیس جمهور سفر موفقی به كشور عراق داشتند و در این سفر پیشرفت های خوبی حاصل شد، افزود: در این سفر برنامه ریزی شد مبادلات تجاری دو كشور از ۱۲ میلیارد دلار به ۲۰ میلیارد دلار افزایش یابد.
رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اینكه گیلان از استانهای گردشگری مهم كشور است، اظهار داشت: در مسافرت رئیس جمهور به گیلان، مردم در شهرستاهای این استان مطالبات مختلف داشتند و برای تحقق این مطالبات بودجه مناسبی در نظر گرفته خواهد شد تا در دو سال آینده گامهای مثبتی در گیلان برداشته شود.
وی اظهار داشت: همچنان برای تردد مردم و مسافرین در آزاد راه رشت-قزوین، تكه پازل باقیمانده ترافیك به وجود می آورد و بودجه بسیار خوبی برای حل این مشكل در نظر گرفته شده است.
واعظی اشاره كرد: می دانیم كه در سال ۹۷ مردم در فشار اقتصادی بودند. اهتمام شد بسته های جبرانی ارائه شود و امیداوریم سال ۹۸ خوش یمن باشد.
وی ادامه داد: وضعیت معیشتی مردم از دغدغه های دولت می باشد و همه تلاش دولت این است كه وضعیت مناسب شود.
رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: ماشین توسعه كشور با تحریم ها متوقف نمی گردد و اولویت ما همچنان تمركز بر وضعیت دخل و خرج مردم است.
1398/01/03
15:02:26
5.0 / 5
4696
تگهای خبر: رشت , سفر , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg