مسئول قرارگاه تحول اجتماعی:

انقلاب اسلامی با قدرت به قله خود صعود خواهدنمود

انقلاب اسلامی با قدرت به قله خود صعود خواهدنمود

به گزارش شمال برگ از گیلان مسئول قرارگاه تحول اجتماعی اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی در یک پیچ تاریخ و مهم قرار دارد و طبق فرموده مقام معظم رهبری اساسا انقلاب با قدرت به قله خود صعود خواهدنمود.


ابراهیم نورمحمدی در ویژه مراسم «شهادت پاداش مجاهدت» در مسجد سلیمانداراب رشت، با اعلان اینکه امروز اتحاد مردم با یکدیگر لازمه عبور از مشکلات است اظهار نمود: جبهه کفر امروز تمام ظرفیت خودرا به کار گرفته تا پیوندهای قلبی میان جامعه را از بین ببرد.
وی همسایگی، صله رحم و اخوت را سه پیوند مهم قلبی میان مردم در جامعه اسلامی دانست و اشاره کرد: امروز انسان هایی در جامعه ما و در محلات ما حضور دارند که زندگی خودرا وقف خدمت به مردم کردند.
مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور با اعلان اینکه امروز باید میدان را برای فعالیت عموم مردم در امتداد رفع مشکلات کشور فراهم نمود اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی در یک پیچ تاریخ و مهم قرار دارد و طبق فرموده مقام معظم رهبری اساسا انقلاب با قدرت به قله خود صعود خواهدنمود.
نورمحمدی با اعلان اینکه جبهه کفر از تمام امکانات مالی و رسانه ای خود برای از بین بردن پیوندهای اجتماعی استفاده می نماید، متذکر شد: جنگ امروز یک جنگ خانه به خانه است و دشمن می خواهد تک تک خانواده ها را مورد هدف قرار دهد.
وی با اشاره به این که امروز دولت ها و حاکمیت ها نمی توانند بدون بهره مندی از ظرفیت های مردمی مشکلات را برطرف کنند، افزود: امروز مجموعه های مردمی با اخلاص در گوشه و کنار محلات درحال فعالیت برای رفع مشکلات و معضلات اجتماعی هستند.
مسئول قرارگاه تحول اجتماعی، اخلاص در عمل را لازمه موفقیت مجموعه های مردمی دانست و اشاره کرد: میرزا کوچک خان جنگلی نمونه بارز انسانی است که اخلاص او موجب ماندگاری در طول تاریخ شد.
منبع:

1401/02/28
13:58:54
5.0 / 5
232
تگهای خبر: رشت , گیلان , نور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱