آخرین وضعیت راه های مواصلاتی در مازندران

آخرین وضعیت راه های مواصلاتی در مازندران

مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران به تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی در این استان پرداخت.سرهنگ یدالله جهانتاب در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به وضعیت ترافیکی در محورهای کندوان، هراز، کیاسر و فیروزکوه، اظهار نمود: وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان عادی و روان بوده و سطح جاده ها هم خشک است و مشکل ترافیک ترافیکی نداریم.

وی اظهار داشت: به علت این که هم اکنون وضعیت جوی در محورها صاف تا نیمه ابری و سطح جاده ها هم خشک است رانندگان با سرعت بیشتری حرکت می کنند، بنابراین سفارش می شود که رانندگان از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کرده و از توقف لحظه ای در جاده ها هم جدا اجتناب کنند تا از برخورد خودرو ها و تصادفات جلوگیری به عمل بیاید.

رئیس پلیس راه استان مازندران درباره وضعیت محور جایگزین تونل سپاسد نیز، تصریح کرد: به علت این که محور جایگزین تونل سپاسد آمل ایمن سازی ان انجام نشده و همچنان قابل بهره برداری نیست.

جهانتاب اظهار داشت: در این طرح جایگزین جاده فرعی سپاسد آمل چند بار جلسه گذاشته شد و پلیس راهور، پلیس راه ناجا هم به همراه نمایندگان و رئیس مجلس هم بازدید انجام دادند اما به علت این که ایمن سازی هنوز انجام نشده ور حال حاضر قابل بهره برداری نیست.

پوی اظهار داشت: تصمیم سازی در این مهم به کمیسیون ایمنی وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی موکول شده و از حوزه های کاری استان خارج است شده است.

منبع:

1400/10/22
12:52:14
5.0 / 5
414
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲