شمالبرگ ShomalBarg.ir
در سایت نهضت ملی مسكن

گزینه ثبت نام مردان مجرد فعال شد

گزینه ثبت نام مردان مجرد فعال شد

شمال برگ: با ایجاد زیرساختهای لازم در سامانه نهضت ملی مسکن از بامداد امروز گزینه ثبت نام مردان مجرد 23 تا 45 سال در این سامانه فعال گردیده است.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، با وجود آنکه وزارت راه و شهرسازی از روز گذشته ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ برای ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در طرح نهضت ملی مسکن فراخوان داده شده بود، به سبب عدم ایجاد زیرساختهای لازم امکان ثبت نام برای گروه سنی ۲۳ تا ۴۵ سال وجود نداشت. بعد از پیگیری های روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی به ایسنا اعلام نمود که در حال ایجاد زیرساختهای لازم است و به زودی شرایط ثبت نام مجردها فراهم می شود.
از بامداد امروز با اضافه شدن گزینه «مرد مجرد ۲۳ الی ۴۵ سال» در انتهای قسمت مشخصات فردی، متقاضیان مجرد می توانند نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.


برای ثبت نام باید در صفحه اصلی بر روی گزینه «ثبت نام نهضت ملی مسکن» کلیک کنید. در انتهای صفحه گزینه «متن بالا را مطالعه کرده و می پذیرم» را بزنید. سپس وارد صفحه ای می شوید که از شما کد ملی و شماره تماس می خواهد. در مرحله بعد وارد صفحه مشخصات فردی می شوید که در قسمت پایین صفحه، سمت چپ، گزینه «مرد مجرد ۲۳ الی ۴۴ سال» دیده می شود. بدین ترتیب مجردها می توانند با انتخاب این گزینه نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.
جهت استفاده از سامانه از نسخه ۵۱ به بعد مرورگر موزیلا فایرفاکس و یا نسخه ۵۱ به بعد مرورگر کروم استفاده کنید. اگر هنگام ثبت نام با مشکل فنی مواجه شدید مرورگر خودرا تغییر دهید، ممکنست مشکل حل شود.
عدم استفاده از تسهیلات دولتی یارانه ای در بخش مسکن از سال ۱۳۵۷ تا کنون و سبز بودن فرم «ج» برای متقاضیان مجرد نیز همانند متقاضیان متاهل از شروط ثبت نام است.
فرد باید تعهدنامه محضری بدهد که در زمان تحویل واحد متاهل خواهد شد. در غیر این صورت واحد با اولویت افراد واجد شرایط به دیگران واگذار می شود. اگر متقاضی برای واحد مذکور وجود نداشت، خانه با قیمت کارشناسی روز به متقاضی اصلی واگذار می شود.
نکته دیگر این که اگر متقاضی بعد از تحویل واحد از همسر خود جدا شد فرم «ج» هر دو نفر تا پنج سال بعد از طلاق، قرمز خواهد شد و در آن مقطع امکان استفاده از تسهیلات دولتی مسکن را ندارند.
منبع:

1400/10/22
12:20:42
5.0 / 5
412
تگهای خبر: مسكن , وزارت راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg