شمال برگ ShomalBarg.ir
الهامی:

عنایتی نشان داد یک مربی کاربلد است

عنایتی نشان داد یک مربی کاربلد است

به گزارش شمال برگ سرمربی نساجی به تمجید از عملکرد رضا عنایتی و تیم هوادار در این فصل پرداخت.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، ساکت الهامی، سرمربی نساجی قائمشهر در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با تیم هوادار با تسلیت به مناسبت ایام فاطیمه و سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار نمود: یک تبریک جانانه به آقای عنایتی می گویم که نشان داد یک مربی کاربلد است. آقای عنایتی یک تیم خوب و باکیفیت دارد که با ریتم بالا بازی می کند. بطور قطع بازی فردا برای هر دو تیم دشوار می باشد.

سرمربی نساجی ضمن اشاره به شرایط خودش در این تیم اظهار داشت: ما هم شرایط خوبی داریم. خدا را شکر تیم مان در جایگاه مناسبی است. شرایط مان بگونه ای است که با عنایت به داشتن استحقاق لازم برای پیروزی در بازی قبل، بازیکنان می دانند که باید جنگنده بازی کنند. بطور قطع کار دشوار می باشد. کیفیت بازی ها نزدیک است. فشردگی بازی ها بسیار زیاد است و این شرایط بازیکنان را با مصدومیت و محرومیت مواجه کرده است. باید از کوچک ترین فرصت ها استفاده نماییم. بازیکنانم می دانند که باید تمرکز کافی را داشته باشند تا دست پر از زمین خارج شویم.

سرمربی نساجی درباره مالکیت بالای تیمش و از دست رفتن موقعیت های گلزنی در بازی های گذشته اظهار داشت: یکی از علل فرصت سوزی ما این است که هر هفته جا و مکان خودمان را تغییر می دهیم. میزبانی در خانه در ارتباط با داشتن هوادار نیست بلکه بازیکن پس از چند بازی می تواند چشم بسته وضعیت خویش را در زمین تشخیص دهد. ما در بازی آخرمان میزبان و میهمان نبودیم. یک تمرین هم نکرده بودیم. طبیعی بود که مقداری از شرایط خوبمان فاصله بگیریم.

وی با اشاره به اینکه تیمش در هفته چهاردهم در مشهد از ذوب آهن میزبانی خواهد نمود اظهار داشت: بازی بعدی ما هم در مشهد خواهد بود. ای کاش حداقل بازی رفت را در مشهد برگزار می کردیم و شناخت لازم را به دست می آوردیم. هم اکنون برای میزبانی با ذوب آهن به مشهد می رویم اما ذوب آهن قبلا یک مرتبه با پدیده بازی کرده است. باید از مهندس حدادیان تشکر ویژه داشته باشیم که تلاش می کند شرایط لازم را برای ما فراهم می آورد. فکر می کنم نخستین هفته ای که به سفر نمی رویم همین بازی فردا است که از میزبانی هم مهم تر است.

ساکت الهامی در واکنش به این که هوادار هم مانند نساجی نمی تواند در تهران میزبانی کند، اظهار داشت: حداقل این است که هوادار در یک زمین میزبانی می کند. بطور قطع آنها شرایط خیلی بهتری دارند ولی مجبوریم با این شرایط بسازیم و ادامه دهیم. فشردگی بازی ها کار را سخت کرده است. مصدومیت همه تیم ها را اذیت می کند. شرایط ما قابل قیاس با استقلال، سپاهان، پرسپولیس، مس رفسنجان و فولاد نیست. پشتوانه ما به اندازه این تیم ها نیست. امیدوارم در ادامه راه و در نیم فصل دوم، بازی به بازی کیفیت کارمان را بهتر نماییم و به یک تیم باشخصیت تبدیل شویم که همه به ما احترام بگذارند.

سرمربی نساجی در پاسخ به این سؤال که آیا از این وضعیت خسته نشده است، اظهار داشت: خستگی هم وجود دارد ولی وقتی هواداران نساجی را می بینم، از آنها انرژی می گیریم، روزی که سال گذشته گفتند شرطت برای ماندن چیست، گفتم شرطم این است کمه درو رزشگاه وطنی و آن جمعیت پرشور بازی نماییم و آن خوبی و صلابت را تجربه کنم. امیدوارم این اتفاق را در فصل بعد تجربه کنم.

او در واکنش به این که تصور می کند با اضافه کردن چند بازیکن به سهمیه هم برسد، اظهار نمود: هر تیمی شرایطی را برای خود ترسیم کرده است. درباره بازی فردا می گویم که برای پیروزی بازی می نماییم. هر چه خدا بخواهد و تقدیرمان باشد، به دست می آوریم. می خواهیم یک تیم خوب باشیم و بهترین ها را به دست آوریم. دنبال این هستم که یک بازی باکیفیت با تیم هوادار و آقای عنایتی داشته باشیم. عنایتی نشان داد که یک مربی بزرگ خواهد بود و پشتوانه خوبی برای آینده کشورمان است.

الهامی درباره شرایط نه چندان مساعد تیم تراکتور و قرار گرفتن در انتهای جدول اظهار داشت: درباره بار فنی تراکتور صحبت نمی کنم. این تیم یک مربی خوب دارد. شرایطی که تراکتور دارد، می تواند برای هر تیمی اتفاق بیافتد. فکر می کنم تراکتور این بحران را پشت سر می گذارد چون که یک تیم مردمی و خوب است. هم اکنون تمام فکر و ذکرم روی نساجی است.

منبع:

1400/10/13
09:30:50
5.0 / 5
636
تگهای خبر: زمین , سفر , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg