شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس شورای شهر رشت مطرح كرد؛

لزوم اجرای راهکار برای کاهش نارضایتی های بخش فرهنگی رشت

لزوم اجرای راهکار برای کاهش نارضایتی های بخش فرهنگی رشت

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس شورای شهر رشت اظهار داشت: باید به فکر راهکارهای اساسی باشیم تا نارضایتی های بخش فرهنگی رشت مرتفع شود.


محمدحسین واثق کارگرنیا در دیدار با اعضای بسیج رسانه گیلان اظهار نمود: امیدواریم عملکرد مثبتی را در رشت داشته باشیم و به روزهای امیدبخش تری در جهت توسعه شهر رشت برسیم.
وی اضافه کرد: خبرنگاران امین مردم در جلسات هستند و بهره گیری از توانمندیهای این افراد می تواند کمک نماید تا مشکلات شهر کمتر شود.
کارگرنیا افزود: نارسایی های زیادی در بخش های مختلف شاهد می باشیم و وحدت مدیران شهری می تواند موانع را برطرف کند.
وی افزود: رشت شهر نخستین ها در بسیاری موارد بوده و زیبنده این استان نیست که ساخت یک کتابخانه در شهر سالها طول بکشد. هر چقدر بهره برداری و افتتاح پروژه هایی نظیر کتابخانه مرکزی رشت طول بکشد باعث ضرر مردم خواهد شد.
رییس شورای شهر رشت بیان نمود: باید به فکر راهکارهای اساسی باشیم تا نارضایتی های بخش فرهنگی رشت مرتفع شود.
وی اضافه کرد: ترک فعل های مدیران باید به دستگاههای قضایی ارجاع داده شود و ما پیگیر هستیم افرادی که سبب خسران در شهرداری رشت شده اند شناسایی شوند تا درس عبرتی برای آیندگان باشد.
کارگرنیا تصریح کرد: ما گوش شنوایی برای شنیدن حل مشکلات مردم داریم و نه تنها باید مطالبات به حق مردم شنیده شود بلکه اقداماتی اساسی هم باید صورت گیرد.
وی اظهار داشت: شورای ششم به دنبال عدالت است و باید رسانه هایی که زحمت می کشند از رسانه های که فقط خبر از دیگر منابع کپی می کنند مشخص شوند.
کارگرنیا اظهار نمود: خبرنگاران حرفه ای در مقابل کارهای خوبی که انجام می دهند حقوق مناسبی دریافت نمی کنند و امیدواریم بتوانیم هر خدمتی که از دست شورا برمی آید برای این عزیزان صورت گیرد.
منبع:

1400/10/08
12:43:39
5.0 / 5
385
تگهای خبر: دریا , رشت , شهرداری , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg