شمال برگ ShomalBarg.ir

سرپرست دانشگاه گیلان منصوب گردید

سرپرست دانشگاه گیلان منصوب گردید

از گیلان دکتر فرید نجفی به سمت سرپرست دانشگاه گیلان منصوب گردید.


وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی؛ دکتر فرید نجفی را به سمت سرپرست دانشگاه گیلان منصوب نمود.
دکتر زلفی گل در این حکم انتصاب خطاب به دکتر نجفی آورده است؛ نظر بمراتب تعهد، تخصص و تجارب باارزش جنابعالی، به سبب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه گیلان» منصوب می شوید.
انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی(کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش محور، پژوهش آموزش محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ سازی کارتیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» بکار گیرید.
توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پیش برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همین طور طی نامه ای جداگانه از زحمات و کوشش های «دکتر احمد رضی» رییس سابق دانشگاه گیلان که از ۱۹ آذر ۱۳۹۲ به مدت هشت سال مسئولیت دانشگاه گیلان را به عهده داشت قدردانی کرد.
دکتر نجفی(زاده گیلان _۱۳۴۶) عضو هیئت علمی و استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان است که قبل از این معاون اداری، مالی؛ مدیر پژوهش و ارتباط با صنعت، رییس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی نیز بوده است.
منبع:

1400/09/22
21:53:58
5.0 / 5
431
تگهای خبر: آموزش , صنعت , فناوری , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg