شمالبرگ ShomalBarg.ir

لزوم توسعه اجرای کارهای فرهنگی در همه مناطق رشت

لزوم توسعه اجرای کارهای فرهنگی در همه مناطق رشت

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و حقوقی شورای شهرستان رشت اظهار داشت: اجرای کارهای فرهنگی در رشت فقط منحصر به پیاده راه فرهنگی نباشد بلکه همه مناطق شهر رشت باید برای انجام کارهای فرهنگی دیده شود.


علیرضا تاج شهرستان امروز در نشست هم اندیشی با خبرنگاران اظهار نمود: از رسانه ها انتظار می رود در جهت توسعه و پیشرفت شهر همکاری بیشتری با شورای شهر رشت داشته باشند.
وی ادامه داد: تخریب هریک از اعضای شهر به روش های مختلف فقط منجر به این امر می شود که در انجام تعدادی از کارهای خوب کندی صورت گیرد.
تاج شهرستانی با اعلان اینکه اعضای شورای این دوره در انتخاب شهردار رشت خوب عمل کردند و فردی شایسته را برای مدیریت شهری رشت برگزیدند، افزود: این که به شهردار تذکراتی داده می شود روند طبیعی کار شورا است و اختلاف نظرها شاید در اعمال روش ها است. هدف شهردار رشت و اعضای شورا شهر خدمت به مردم و شهر رشت است.
وی اشاره کرد: پرواضح است که ضعف هایی هم وجود دارد و دخالت شورا در بعضی از کارها به این منظور است که اقدامات و انتصابات به نحو شایسته تری صورت بگیرد.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و حقوقی شورای شهرستان رشت اظهار داشت: نیاز است برای توسعه بخش فرهنگی رشت اقدامات بهتری صورت بگیرد و اجرای کارهای فرهنگی در رشت فقط منحصر به پیاده راه فرهنگی نباشد بلکه همه مناطق شهر رشت باید برای انجام کارهای فرهنگی دیده شود.
وی اشاره کرد: فرهنگ سازی و آموزش های لازم به شهروندان کمک می نماید تا در جهت تحقق اهداف توسعه شهر رشت گامهای موثرتری برداشته شود.
تاج شهرستانی با اعلان اینکه متاسفانه عده ای در فضای مجازی به خود اجازه می دهند به هر نحوی به دیگران توهین کنند، اظهار داشت: همه ما فرزندان رشت هستیم و باید برخود لازم بدانیم هنگام تذکر دادن به دیگران و مسئولین در ابتدا به شخصیت یکدیگر احترام بگذاریم.
منبع:

1400/09/21
14:31:52
5.0 / 5
590
تگهای خبر: آموزش , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg