شمال برگ ShomalBarg.ir
شهردار تنكابن خبر داد

انتشار کتابچه فرصت های سرمایه گذاری در تنکابن

انتشار کتابچه فرصت های سرمایه گذاری در تنکابن

مازندران شهردار تنکابن اظهار داشت: به زودی بسته های سرمایه گذاری شهر تنکابن مطالعه و تهیه خواهد شد و کتابچه فرصت های سرمایه گذاری را با حداقل 20 فرصت منتشر خواهیم کرد.محمد ابراهیم لاریجانی اظهارکرد: تنکابن علاوه بر توریست پذیر بودن، زمینه های سرمایه پذیری زیادی را در خود جای داده است.

وی اضافه کرد: به زودی بسته های سرمایه گذاری شهر تنکابن مطالعه و تهیه خواهد شد و کتابچه فرصت های سرمایه گذاری را با حداقل ۲۰ فرصت منتشر خواهیم کرد.

شهردار تنکابن اشاره کرد: ظرفیت های دریایی، ساحلی، فراساحل، ظرفیت های کشاورزی و گل و گیاه، رودخانه های تنکابن، روستاهای زیبا، آبگرم طبیعی، طبیعت بکر، غذاهای متنوع و مردم با فرهنگ تنکابن، منابعی است که سرمایه گذاران را تشویق و تحریک می کند.

لاریجانی اظهار داشت: سرمایه گذاری در زمینه پسماند و بازیافت و تفکیک از مبدا، شهربازی، مجتمع های تجاری توریستی، سینما و سایر پروژه های شهری همچون ظرفیت هایی است که سرمایه گذاران می توانند در کنار شهرداری مشارکت کنند.

وی اضافه کرد: برنامه ریزی شده تا در ماه های آتی، چندین گروه سرمایه گزار داخلی و خارجی برای بازدید از ظرفیت های تنکابن به این منطقه سفر کنند.

شهردار تنکابن اشاره کرد: شهرداری تنکابن به زودی بعد از هماهنگی با شورای محترم شهر تنکابن، مشوق های سرمایه گذاری و شرایط مشارکت در سرمایه پذیری را اعلام می کند.
1400/08/24
23:50:21
5.0 / 5
658
تگهای خبر: پسماند , دریا , زمین , ساحل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg