شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران خبر داد

کاهش۱۶درصدی نزاع و درگیری در مازندران

کاهش۱۶درصدی نزاع و درگیری در مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران از کاهش ۱۶ درصدی نزاع و درگیری در مهر ماه سالجاری اطلاع داد.سید محسن جعفری در تشریح این خبر، اظهار داشت: امروزه نزاع و درگیری یکی از شاخصهای مهم وجود خشونت در جامعه به حساب می آید که نظم حاکم بر جامعه را مختل می کند و تهدیدی جدی برای ثبات امنیت در جامعه به حساب می آید.
وی با بیان اینکه خوشبختانه نزاع و درگیری در مهر ماه سالجاری با کاهش ۱۶ درصدی مواجه بوده است، تصریح کرد: حضور گشت های هدفمند و اعزام سریع و بموقع مامورین در محل درگیری های به وقوع پیوسته و دستگیری نفرات درگیر یا ضارب، آموزش همگانی موثر نسبت به نتایج منفی نزاع در جوامع هدف از مهم ترین عوامل کاهش نزاع و درگیری در استان بوده است.
جعفری ضمن اشاره به مصالحه ۶۸ درصدی پرونده های نزاع و درگیری در کلانتری و پاسگاه های اضافه کرد: ارجاع این نوع پرونده ها به دایره مشاوره و مددکاری کلانتری ها در سطح استان می تواند در کاهش صدمه های اجتماعی بسیار موثر باشد.
رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران در خاتمه احترام به قانون را همواره امنیت آفرین دانست و اضافه کرد: بهترین مرجع برای رسیدگی به دعاوی از راه مراجع قضایی است و هر گونه اقدام خارج از ضوابط عاقبت جبران ناپذیری برای افراد قانون شکن در بر خواهد دارد.
1400/08/13
12:19:47
5.0 / 5
584
تگهای خبر: آموزش , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg