شمالبرگ ShomalBarg.ir

گیلان میزبان مرحله منطقه ای جشنواره قصه گویی کانون پرورش فکری

گیلان میزبان مرحله منطقه ای جشنواره قصه گویی کانون پرورش فکری

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان اظهار داشت: مرحله منطقه ای بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان گیلان، روزهای ششم و نهم آبان ۱۴۰۰ در رشت برگزار می گردد.


سید جلیل میرعظیمی در گفت وگو با خبرنگاران، از برگزاری مرحله منطقه ای بیست و سومین جشنواره قضه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان گیلان اطلاع داد و اظهار نمود: مرحله منطقه ای بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در حالی به میزبانی مرکز فرهنگی هنری مجتمع کانون رشت شروع می شود که ۹ قصه گو در دو بخش های «ملی» و «آیینی و سنتی» طی روزهای ۶ و ۹ آبان ۱۴۰۰ به هنرنمایی خواهند پرداخت.
وی اضافه کرد: روز نخست برگزاری این رویداد فرهنگی در استان گیلان با اجرای قصه گویان بخش ملی از ساعت ۱۳ روز پنجشنبه، ۶ آبان سالجاری کلید می خورد و شش قصه گو در بخش های «زنان و مردان» و «دختران و پسران» به قصه گویی می پردازند.
مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان اشاره کرد: دومین گام مرحله منطقه ای جشنواره قصه گویی در استان گیلان هم ساعت ۱۳ روز یکشنبه، ۹ آبان ۱۴۰۰ برداشته می شود و سه قصه گوی گیلانی در بخش «آیینی و سنتی» اجرا خواهند داشت.
عظیمی تصریح کرد: داوران، هنرنمایی قصه گویان را در بستر فضای مجازی به داوری خواهند نشست و علاقه مندان هم می توانند در صفحه رسمی اینستاگرام کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان به نشانی kanoonparvares_gui قصه گویی هنرمندان گیلانی را به تماشا بنشینند.
منبع:

1400/08/05
20:05:12
5.0 / 5
650
تگهای خبر: رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg