شمالبرگ ShomalBarg.ir
دبیر جشنواره مطبوعات خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استانهای شمالی كشور؛

تمدید جشنواره مطبوعات استانهای شمالی تا اختتام آبان

تمدید جشنواره مطبوعات استانهای شمالی تا اختتام آبان

مازندران دبیر اولین جشنواره مطبوعات خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان های شمالی کشور از تمدید جشنواره مطبوعات شمال کشور بنا به درخواست اهالی رسانه تا اختتام آبان ماه 1400 آگاهی داد.علی یوسفی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان شمالی کشور گیلان، مازندران و گلستان به میزبانی مازندران، اظهار نمود: این جشنواره برای اولین بار است که درحال برگزاری است که فراخوان آن از شروع شهریور ماه اعلام گردید.
وی اظهار داشت: تا حالا حدود ۳۰۰ اثر در بخش های خواسته شده همچون گزارش(خبری-تحلیلی)، مقاله، سرمقاله و یادداشت، تیتر، خبر، مصاحبه، عکس(خبری و غیر خبری)، طنز اجتماعی و کاریکاتور، طراحی و صفحه آرایی وچند رسانه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
دبیر اولین جشنواره مطبوعات خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان های شمالی کشور اضافه کرد: بنا به درخواست اهالی رسانه و بمنظور افزایش مشارکت و شور بیشتر، این جشنواره تا اختتام آبان ماه تمدید گردید.
خبرنگاران و اصحاب رسانه استانهای مازندران، گیلان و گلستان می توانند آثار فاخر خودرا در بخش های مختلف به آدرس mazandaran.pressfestival.ir ارسال نمایند.
یوسفی اظهار داشت: بخش ویژه جشنواره امسال نیز با عنوان، شعار سالهای ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ (عنوان شده توسط مقام معظم رهبری) و کرونا، چالش ها، فرصت ها و دستاوردهای حوزه بهداشت و درمان دراین زمینه در نظر گرفته شده است.1400/08/02
12:42:00
5.0 / 5
1012
تگهای خبر: زمین , شمال , گلستان , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg