مدیر شبكه بهداشت و درمان نوشهر خبر داد

واکسیناسیون ۳۰ درصدی جامعه هدف نوشهر

واکسیناسیون ۳۰ درصدی جامعه هدف نوشهر

به گزارش شمال برگ مازندران مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر از واکسیناسیون ۳۰ درصدی جامعه هدف در این شهرستان اطلاع داد.سیدرحیم سیدپور در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه تابحال ۱۲۲ هزار دُز واکسن کووید ۱۹ تحویل شبکه بهداشت نوشهر شده است، اظهار نمود: از این تعداد تابحال ۸۵ هزار نفر واکسینه شده اند و ۳۲ هزار نفر از مجموع ۸۵ هزار هم علاوه بر دوز اول، دوز دوم را هم دریافت نمودند.

وی با اشاره به اینکه با این تعداد تابحال ۳۰ درصد جامعه هدف شهرستان هر دو دوز واکسن را دریافت نمودند، اضافه کرد: در مجموع حدود ۹۰ تا ۱۰۰ هزار نفر یعنی ۷۵ درصد از مردم نوشهر باید واکسن را دریافت نمایند تا ایمنی اجتماعی که مد نظر است بدست آید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر ضمن اشاره به وجود وضعیت باثبات در شهرستان به لحاظ مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ اظهار داشت: خوشبختانه هم اکنون شرایط بحرانی نداریم و تعداد بیماران سرپایی و بستری قابل قبول است و رشدی چندانی نداشته است.

سیدپور افزود: به دلیل رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط شهروندان نوشهری خوشبختانه طی چند روز گذشته فوتی از مبتلایان کرونا در شهرستان نداشتیم.

وی با انتقاد ازافزایش مسافرتهای هم وطنان به نقاط مختلف کشور خصوصا نوشهر و عدم رعایت در دوره هم نشینی ها اظهار داشت: اگر وضع به همین منوال ادامه یابد ویروس این بیماری بسیار خطرناک باردیگر در چرخه انتقال می افتد و عواقب ان طی چند روز آینده مشخص می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر ضمن اشاره به بازگشایی تالارهای جشن و عروسی اظهار نمود: با عنایت به این که شهرستان نوشهر در شرایط زرد قرار دارد و طبق ستاد ملی کرونا این تالارها می توانند تا یک ظرفیت مشخصی مبادرت به پذیرش میهمان کنند بنابراین از همه همشهریان می خواهیم ضمن رعایت فاصله گذاری به شیوه نامه های بهداشتی عمل کند.
1400/07/25
08:38:33
5.0 / 5
418
تگهای خبر: دریا , مازندران , نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳