شمالبرگ ShomalBarg.ir
رییس اتحادیه مرغداران گیلان:

ریختن تریاک در آب مرغداری ها حقیقت ندارد

ریختن تریاک در آب مرغداری ها حقیقت ندارد

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس اتحادیه مرغداران گیلان اظهار داشت: ریختن تریاک در آب مرغداری ها توسط مرغداران در استان گیلان را رد می کنم و این امر حقیقت ندارد.


فرهاد گیاهی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: گیلان جزء پنج استان برتر کشور در تولید مرغ است و از نظر کیفیت هم توانسته است جزء سه استان برتر کشور در تولید مرغ با کیفیت باشد.
وی در مورد ریختن تریاک در آب مرغداری ها اضافه کرد: چنین چیزی ممکن نیست و این خبر را کاملا رد می کنم.
گیاهی افزود: هیچگاه ریختن تریاک در آب مرغداری ها اتفاق نیفتاده است و پراکنش چنین شایعه ای برای ضربه زدن به صنعت مرغداری است.
وی تصریح کرد: نظارت و بازرسی از مرغداری ها به صورت مرتب در حال انجام می باشد و اگر تابحال چنین تخلفی مشاهده می شد حتما متوجه می شدیم.
رئیس اتحادیه مرغداران گیلان اظهار داشت: حتی اگر در رصدها چنین تخلفاتی آشکار نشود، حتما در نمونه گیری ها و آزمایشات باید وجود تریاک در مرغ ها مشخص شود که تابحال چنین چیزی مشاهده نشده است.
وی خاطرنشان کرد: به شدت چنین خبری را رد می کنم و اصلا حقیقت ندارد.
گیاهی با اشاره به اینکه مرغداران استان همچون تولیدکنندگانی هستند که سلامت مردم و در نهایت سلامت جامعه برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است، خاطرنشان کرد: هیچ مرغداری چنین ریسکی نمی کند که با انجام چنین تخلفاتی موجبات تعطیلی واخد خویش را فراهم آورد.
وی اظهار داشت: در گیلان به صورت میانگین ۸۳۰ تا ۸۵۰ واحد مرغداری وجود دارد و شهرستان صومعه سرا بیشتر از دیگر شهرستان های دیگر گیلان مرغداری دارد.
منبع:

1400/07/17
19:58:25
5.0 / 5
596
تگهای خبر: تولید , صنعت , كیفیت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg