شمال برگ ShomalBarg.ir
در صورت عدم واكسیناسیون؛

خدمات رسانی و تامین برق گیلان با چالش نیروی انسانی مواجه می شود

خدمات رسانی و تامین برق گیلان با چالش نیروی انسانی مواجه می شود

از گیلان مدیرعامل برق منطقه ای گیلان اظهار داشت: در صورت عدم واکسیناسیون نیروهای این شرکت مقابل کرونا با چالش نیروی انسانی در حوزه خدمات رسانی و تامین برق در گیلان مواجه می شویم.


بهمن داراب زاده با اشاره به حساسیت کار پرسنل این شرکت، اظهار داشت: نیروهای انسانی شرکت برق منطقه ای وظیفه بسیار حساس و مهمی بر عهده دارند که هیچ موضوعی نباید خللی در این وظیفه حیاتی و حساس به وجود آورد.
وی به شیوع ویروس کرونا در بین کارکنان شرکت برق منطقه ای گیلان و ابتلای خیلی از پرسنل، اضافه کرد: با قرنطینه همکاران مبتلا، این شرکت در تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود با چالش جدی و اساسی رو به رو بوده باتوجه به شرایط بسیار شکننده ای در پایداری شبکه انرژی برق استان با مشکل مواجه می باشد.
داراب زاده اظهار داشت: خیلی از کارکنان شرکت، مشاغل حساس و پرخطری را برعهده دارند که با ادامه روند موجود تعداد کارکنان مشکوک و مبتلا به ویروس کرونا، بطور قطع با شرایط سخت و دشواری در تامین برق استان گیلان رو به رو هستیم.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان اظهار داشت: پست ها و خطوط شرکت برق منطقه ای گیلان، شریان اصلی برق رسانی به مشترکان هستند که کوچک ترین بی نظمی در آن قابل تحمل نبوده و عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.
وی تاکید کرد: باتوجه به همه این حساسیت ها باید واکسیناسیون کارکنان برق گیلان در اولویت قرار گیرد و در اسرع وقت اجرائی شود تا از عواقب بعدی آن بتوان جلوگیری کرد.1400/06/09
10:30:20
5.0 / 5
935
تگهای خبر: خدمات , زمین , شركت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg