شمال برگ ShomalBarg.ir
فرماندار نور خبر داد

افتتاح 69 پروژه طی هفته دولت در شهرستان نور

افتتاح 69 پروژه طی هفته دولت در شهرستان نور

مازندران فرماندار نور از افتتاح ۶۹ پروژه طی هفته دولت در این شهرستان اطلاع داد.علی شادمان فرماندار نور در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت هفته دولت برگزار شده بود، اظهار نمود: توفیق حاصل شده در جامعه مدیون و مرهون همه اجزای آن است و رسانه بعنوان یکی از اجزای مهم در کارآمدی و تولید انگیزه و نتیجه بخشی نقش بسیار اساسی دارد.

وی خاطرنشان کرد: هفته دولت سال جاری با اعتبار بیشتر از ۲۸۰ میلیارد و ۴۵۴ میلیون تومان افزایش دو برابری نسبت به سال قبل با اعتبار ۱۱۳ میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان را نشان داده است.

فرماندار نور ضمن اشاره به این که از مجموع پروژه ها ۹۶۸ شغل به صورت مستقیم بوجود آمده است، تصریح کرد: ۶۹ طرح در حوزه کلنگ زنی که ۶۳ پروژه افتتاحی با ایجاد اشتغال ۶۷ نفر و ۶ پروژه کلنگ زنی در هفته دولت اجرا می شود.

شادمان اضافه کرد: پروژه های ساخت پایگاه انتقال خون، بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی، کمربندی، دانشگاه علم و صنعت، کارخانه کمپوست و... در شهرستان نور در حال اجرا می باشد.

وی افزود: در هفته دولت سال جاری پروژه های آبرسانی، کشتارگاه زربال، روکش آسفالت، برق رسانی و... مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

فرماندار شهرستان نور یادآورشد: ۶۰ هزار دوز واکسن که ۵۰ هزار دوز برای مرحله اول و ۱۰ هزار دوز برای مرحله دوم در این شهرستان تزریق شد و با عنایت به این که واردات در کشور کم است، همه جا همچون شهرستان نوربا کمبود واکسن مواجهند.

شادمان با اشاره به اینکه این شهرستان به اندازه کرونا درگیر حوادث است، اضافه کرد: یکی از دردسرهای عظیم سیل های اخیربود که مصالح سنگینی را با خود به همراه دارد و از دستگاههای اجرایی و شهرداری ها انرژی زیادی را می گیرد.

وی ضمن اشاره به این که شهرستان نور اتفاقات و تحولات زیادی در بخش توسعه تجربه کرده که تاریخ بسیار خوبی خواهد داشت، اظهار داشت: هر چند در اجرای بعضی پروژه ها عده ای همکاری خوبی نداشتند و سختی هایی بر ما گذشت اما با تلاش همه جانبه تلاش کردیم بهترین اتفاق و توسعه رخ دهد.

منبع:

1400/06/03
15:39:13
5.0 / 5
714
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg