شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر خبر داد

پلمب واحد های صنفی متخلف در طرح جلوگیری از بیماری کرونا در نوشهر

پلمب واحد های صنفی متخلف در طرح جلوگیری از بیماری کرونا در نوشهر

به گزارش شمال برگ مازندران فرمانده انتظامی شهرستان ˮنوشهرˮاز اجرای طرح نظارت بر صنوف با محوریت جلوگیری از ویروس کرونا و پلمب ۱۸ واحد صنفی متخلف دراین شهرستان اطلاع داد.


اکبر درویشی در تشریح این خبر اظهار داشت: در جهت جلوگیری از شیوع کرونا، طرح نظارت بر فعالیت مشاغل و واحدهای صنفی در این شهرستان به اجرا در آمد.
وی اضافه کرد: در اجرای این طرح که با ایجاد محدودیت های فعالیت صنوف از جانب ستاد مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان به اجرا در آمد ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان از واحدهای صنفی این شهرستان بازدید کردند.
درویشی خاطرنشان کرد: در این طرح ۱۸ واحد صنفی متخلف و غیرضروری به علت عدم رعایت مصوبات ستاد جلوگیری از بیماری کرونا پلمب و به ۲۵ واحد صنفی هم تذکر داده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با قدردانی از همکاری و همیاری مردم با پلیس، خاطرنشان کرد: در کنار طرح فاصله گذاری اجتماعی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر صنوف هم با محوریت جلوگیری از ویروس کرونا در حال اجرا می باشد.
وی در انتها به شهروندان سفارش کرد: ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را از راه سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
منبع:

1400/06/01
08:40:47
5.0 / 5
972
تگهای خبر: مازندران , نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg