شمال برگ ShomalBarg.ir

طوفان کرونائی مازندران را درمی نوردد؟

طوفان کرونائی مازندران را درمی نوردد؟

شمال برگ: مازندران کووید 19 این روزها تبدیل به جزیی از زندگی شده و این روزها تنها راه نجات از این بلا رعایت پروتکلهای بهداشتی و انجام واکسیناسیون است، اما این داستان همچنان در فصل های زندگی بشر ادامه دارد و بگفته متخصصان پاییز سختی را در پیش داریم، اکنون 3137 بیمار کرونائی در بیمارستان های مازندران بستری اند و این استان بر مدار قرمز می چرخد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رییس این دانشگاه، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۸۹ بیمار مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۳۳۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خودرا در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلان اینکه اکنون ۲۱۸۲ بیمار مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، اشاره کرد: از این تعداد ۳۶۵ نفر نیز با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۹۵۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۹۴ بیمار جدید بستری و ۱۳۳ بیمار هم ترخیص شدند و ۵۹ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

بر همین اساس زهرا عبدالله پور «پرستار آی سی یو بیمارستان آیت الله روحانی بابل» اظهارکرد: هم اکنون همه تخت های آی سی یو پر شد و تخت خالی نداریم.

وی اضافه کرد: رنج سنی افراد بستری پایین آمده و الان بین ۲۹ تا ۴۰ سال شده است.

پرستار آی سی یو بیمارستان آیت الله روحانی بابل اشاره کرد: در وضعیت حاضر رعایت کنید، دورهمی نروید ودر انه هایتان بمانید تا به ما و خودتان کمک کنید.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۳۱۳۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع:

1400/05/31
11:58:34
5.0 / 5
960
تگهای خبر: مازندران , نور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg