شمالبرگ ShomalBarg.ir

پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان ولی عصر رشت

پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان ولی عصر رشت

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) رشت اظهار داشت: با شیوع کرونا و وضعیت اضطراری کشور، بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر (عج) آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نیروی دریایی راهبردی ارتش در اختیار عموم مردم و درحال خدمات رسانی به بیماران کرونایی می باشد.


ناخدایکم پزشک سعیدی نیا در دیدار با معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نیروی دریایی اظهار نمود: بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) از اسفند سال ۱۳۹۸ با شروع بحران کرونا مانند همیشه بنا به نیاز جامعه اقدامات درمانی متناسب با نوع بحران وارد میدان عمل شد و با دستور مقام معظم رهبری در بسیج امکانات درمانی نیروهای مسلح در یکسال اخیر به شکل جدی به مدد بیماران کرونایی استان گیلان شتافت.
وی ادامه داد: با شروع پیک پنجم و بحران کرونا در استان گیلان این مرکز درمانی با تمام قوا و با تعطیل کردن تمام خدمات عادی از قبیل درمانگاه تخصصی، اعمال جراحی غیر اورژانسی، بخش های تخصصی بستری و... تمام تخت های بیمارستان به بیماران کرونایی استان اختصاص یافت همینطور عرضه خدماتCCU، بسیج آزمایشگاهی در عرضه تست های خون و تست سریع رپید و اسکن ریه از دیگر خدمات بیمارستان به این بیماران می باشد.

اختصاص ۳۵عدد کپسول اکسیژن غواصی به بیمارستان ولی عصر رشت
رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) رشت ضمن اشاره به بسیج امکانات نیروی دریایی مستقر در گیلان خاطرنشان کرد: با همکاری خوب فرماندهان منطقه چهارم دریایی انزلی، آموزش تخصص های دریایی رشت و مرکز آموزش تفنگداری منجیل با تعطیل کردن آموزش های غواصی تعداد ۳۵ عدد کپسول اکسیژن به بیمارستان ولی عصر(عج) اختصاص داده شد که کمک شایانی در جهت خدمات رسانی به بیماران کرونایی است.
رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) ضمن اشاره به تلاش ها و جانفشانی های کادر درمان و خدماتی بیمارستان ابراز کرد: پرسنل بیمارستان با همه خستگی و کمبودها بدور از هرگونه هیاهوی تبلیغاتی و با تاکید بر توانایی و تجاربشان خدمات ارزشمند ای را به بیماران کرونایی رساندند که به حول قوه الهی تعداد فوتی های این مرکز درمانی کمتر از انگشتان یک دست بوده که آن عزیزان هم متاسفانه با کهولت سن و از ایمنی بسیار پایینی برخوردار بودند.
ناخدایکم پزشک سعیدی نیا تصریح کرد: با محیا شدن دستگاههای اکسیژن ساز و یا اختصاص کپسول های اکسیژن از جانب مسئولین درمان استان، این مرکز درمانی آمادگی پذیرش و عرضه خدمات به بیماران بیشتری است.
منبع:

1400/05/24
14:29:00
5.0 / 5
1031
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دریا , رشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg