شمال برگ ShomalBarg.ir

قدردانی استاندار از ورزشکاران پاراالمپیکی مازندران

قدردانی استاندار از ورزشکاران پاراالمپیکی مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران استاندار مازندران با همراهی رنگرز، مدیرکل ورزش و جوانان و مسؤلان فدراسیون های ورزش جانبازان و معلولین و جودو از ورزشکاران پارالمپیکی این استان تجلیل نمود. ‎مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی مازندران با حضور حسین زادگان، استاندار، رنگرز مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران، میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو، اسبقیان، رئیس و حمیدی دبیر فدراسیون برگزار شد.

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در این مراسم بیان نمود: شاهد حضور ورزشکاران موفقی از استان مازندران در ورزش کشور هستیم.

وی اظهار داشت: ملی پوشان این استان در آوردگاه های مختلف جهانی، المپیک و پارالمپیک توانستند برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

استاندار، اضافه کرد: در ورزش علاوه بر رقابت، رفاقت و دوستی هم اهمیت بالایی دارد که خوشبختانه ورزشکاران ما این مورد را در میادین مختلف ثابت کردند.

استاندار مازندران در انتها اظهار داشت: تلاش شما ورزشکاران پارالمپیکی برای ما بسیار پرارزش است و امیدوارم که بتوانید با کسب مدال های خوشرنگ در توکیو، علاوه بر اهتزاز پرچم کشورمان، دل ملت شریف ایران را هم شاد کنید.

رنگرز، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تشکر از حضور مسؤلان در این مراسم اظهار داشت: در درجه اول آرزوی سلامتی برای ورزشکاران پارالمپیکی کشورمان دارم و امیدوارم که مانند همیشه شاهد درخشیدن ملی پوشان ایران در آوردگاه پارالمپیک باشیم و ورزشکاران ما بتوانند بارها پرچم کشور عزیزمان در در این آوردگاه به اهتزاز در آورند.

اسبقیان، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان درباره وضعیت تیم های ملی و اردوهای آمادگی توضیحاتی را عرضه کرد و اظهار داشت: امیدوارم ملی پوشان ما با دعای خیر رهبری و ملت شریف ایران با کسب مدال های خوش رنگ دست پر به کشور باز گردند.

میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو هم برای کاروان پارالمپیکی کشورمان در مسابقات توکیو آرزوی موفقیت کرد و اظهار نمود: تلاش ملی پوشان پارالمپیکی برای ما بسیار پرارزش است و امیدواریم که با کسب مدال نتایج زحمات شان را به بهترین شکل دریافت نمایند.
1400/05/23
12:07:21
5.0 / 5
886
تگهای خبر: دریا , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg