شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی شهرستان بابل خبر داد

سارق به عنف در دام پلیس بابل

سارق به عنف در دام پلیس بابل

به گزارش شمال برگ مازندران فرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری سارق به عنف وکشف طلاجات سرقتی در عملیات ضربتی پلیس اطلاع داد.


محمد زمان شالیکار بیان نمود: به دنبال رجوع و طرح شکایت یکی از شهروندان به پلیس آگاهی در خصوص ورود به عنف و سرقت طلاجات از منزلش، مبحث در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: با انجام تحقیقات از مالباخته مشخص شد، متهم به سرقت در پوشش غذای نذری با بیهوش کردن وی و اعضای خانواده اش به سرقت طلاجات و جواهرات اقدام نمود.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل اظهار نمود: ماموران پلیس آگاهی با دریافت این اطلاعات و مشخصات متهم به سرقت با استفاده از شگردهای خاص پلیسی محل اختفای سارق به عنف را شناسائی و با هماهنگی دادستانی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.
شالیکار ضمن اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی از تشکیل پرونده و تحویل این فرد به مرجع قضائی اطلاع داد و اضافه کرد: نیروی انتظامی از هیچ تلاشی برای مقابله با سارقان و بالا بردن احساس امنیت در جامعه فروگذار نخواهد کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل به شهروندان سفارش کرد: با عنایت به شیوع بیماری کرونا و همینطور استفاده افراد شیاد و سارقان از این گونه شگردها از پذیرش غذا از افراد ناشناس جدا اجتناب کنند.
منبع:

1400/05/19
14:17:13
5.0 / 5
830
تگهای خبر: دریا , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg