شمال برگ ShomalBarg.ir
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:

داعیه داری حقوق بشر توسط كشورهای استعمارگر یك لطیفه سیاسی است

داعیه داری حقوق بشر توسط كشورهای استعمارگر یك لطیفه سیاسی است

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان اظهار داشت: داعیه داری حقوق بشر توسط کشورهای مستکبر و استعمارگر جهان با آن کارنامه خونین استثمار و غارت جهان یک لطیفه سیاسی است.


حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، در جمع خبرنگاران به نامگذاری ششم تا دوازدهم تیرماه به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اشاره نمود و اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری و هوشیاری امامین انقلاب توانسته است الگوی حقوق بشر اسلامی را بعنوان یک الگوی جامع و کامل با هدف رفع تبعیض و نابرابری بین ظالمان و مظلومان به جهانیان معرفی نماید.
وی ضمن اشاره به کارنامه سیاه حقوق بشری جهان غرب بخصوص آمریکای مستکبر و اسرائیل جنایتکار، اظهار نمود: انقلاب اسلامی ایران بعد از ظهور و بروز خود، استکبارستیزی و پشتیبانی از حقوق مستضعفان جهان را در سرلوحه کار خود قرار داد و اهداف شوم و اغراض شیطانی ستمگران و ظالمان را برای چپاول منابع و ثروت های کشورهای جهان افشا کرد.
حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به اینکه استکبار جهانی، اقتدار انقلاب اسلامی ایران و نفوذ آن در دنیا را برنمی تابد، خاطرنشان کرد: تلاش آمریکای جان خوار و صهیونیسم بین الملل برای توقف فراگیری و گسترش جهانی انقلاب اسلامی بی نتیجه مانده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان ضمن اشاره به سیاهه جنایات استکبار جهانی و گروهک های تروریستی وابسته به آنان ضد ملت آزاده ایران در چهار دهه گذشته، بیان نمود: به لطف خداوند، مدد حضرت ولی عصر(عج)، درایت امامین انقلاب اسلامی و بصیرت مردم مسلمان و همیشه در صحنه ایران هیچ یک از دسیسه های شیطانی، توطئه ها و فتنه انداری های دشمنان اسلام به سرانجام نرسیده و نخواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه داعیه داری حقوق بشر توسط کشورهای مستکبر و استعمارگر جهان با آن کارنامه خونین استثمار و غارت جهان یک لطیفه سیاسی است، اظهار داشت: شیطان بزرگ و اسرائیل کودک کش در رأس ناقضان درجه یک حقوق بشر قرار دارند؛ تنفر روز افزون جهانیان از سیاست های ضد بشری این دو دولت خودکامه، گواه این ادعا است.
حجت الاسلام والمسلمین اشجری، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بزرگترین قربانی تروریسم دانست و اظهار نمود: جنایاتی همچون ترور عالمان دینی، دانشمندان هسته ای، نخبگان سیاسی، قهرمانان امنیت و... از جانب استکبار جهانی و گروهک های تروریستی وابسته به آنان بخشودنی نیست و ملت آزاده ایران این حجم از جنایات و خیانت ها را هیچگاه فراموش نخواهد کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری مراسم استانی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اطلاع داد و اظهار داشت: این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سعیدی (رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا) پیش از خطبه های نمازجمعه 11 تیرماه شهر رشت در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می گردد.
منبع:

1400/04/08
18:13:45
5.0 / 5
708
تگهای خبر: رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg