شمال برگ ShomalBarg.ir

مخالفت فدراسیون كشتی با درخواست عسكری محمدیان درباره اطری، یزدانی و سوادكوهی

مخالفت فدراسیون كشتی با درخواست عسكری محمدیان درباره اطری، یزدانی و سوادكوهی

فدراسیون کشتی در نامه ای پاسخ هیات کشتی استان مازندران درباره تجدید نظر برای حضور 3 کشتی گیر در چرخه ی انتخابی تیم ملی را داد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هیات کشتی استان مازندران در نامه ای به فدراسیون کشتی، بازبینی شرایط ۳ کشتی گیر برای حضور در چرخه ی انتخابی را خواهان شد.
فدراسیون کشتی نیز بعد از بررسی درخواست هیات کشتی استان مازندران، پاسخ نامه ی عسکری محمدیان را به شرح زیر اعلام نمود:
جناب آقای عسکری محمدیان، قهرمان گران قدر المپیک و جهان و رئیس هیات کشتی استان مازندران، احتراما، یادآور می شود در چرخه ی انتخابی تیم ملی تمامی ضوابط و شرایط بصورت کارشناسی مدنظر قرار گرفته و بعد از بررسی دقیق کارنامه مدعیان هر وزن، مسیر چرخه ی انتخابی تعریف شده است.
بدین سبب درباره نفرات مذکور خاطرنشان می کند:
آقای رضا اطری باتوجه به سنگینی وزن و شرایطی که در مسابقات قبلی و تورنمنت لهستان از ایشان مشاهده شد، بطور قطع با حضور در دو رویداد بزرگ (المپیک و مسابقات جهانی) در فاصله ی زمانی کمتر از دو ماه، با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد شد.
آقای امیرمحمد یزدانی از مدعیان قابل توجه در وزن ۶۵ کیلوگرم به شمار رفته و بی گمان اگر این کشتی گیر تصمیم به تغییر وزن نمی گرفت، در چرخه حضور داشت، اما نمی توان به یک باره کارنامه مدعیان ۷۰ کیلوگرم را نادیده گرفته و یزدانی را بدون هیچ رزومه ای در این وزن وارد آخرین مرحله ی انتخابی کرد.
درباب آقای علی سوادکوهی نیز خاطرنشان می کند نامبرده از اصلی ترین مدعیان وزن ۷۹ کیلوگرم به شمار می رفته که با وجود اعلام فدراسیون کشتی در خصوص اهمیت بسیار بالای جام تختی در چرخه انتخابی تیم ملی، بعد از قبول شکست، از ادامه مبارزات سر باز زد و شانس خودرا برای نفر دوم حقیقی شدن در وزن ۷۹ کیلوگرم از دست داد و یکی از اولویت های ما برخورد با چنین مواردی است.
منبع:

1400/04/05
20:06:36
5.0 / 5
948
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg