شمالبرگ ShomalBarg.ir
سرپرست پلیس راه استان مازندران خبر داد

محدودیت تردد در محور هراز، چالوس، سوادكوه و كیاسر

محدودیت تردد در محور هراز، چالوس، سوادكوه و كیاسر

به گزارش شمال برگ مازندران سرپرست پلیس راه استان مازندران اظهار داشت: محدودیت تردد در محور هراز، چالوس، سوادکوه و کیاسر در حال اجرا می باشد.هادی عبادی در گفتگو با ایسنا با اشاره به این که تمامی محورهای استان باز و ترافیکی عادی و روان است، اظهار نمود: وضعیت جوی در استان آفتابی است و مشکل ترافیکی خاصی نداریم.


وی ادامه داد: در محورهای سوادکوه، چالوس، قسمتی از مسیر رامسر و ساری_قائمشهر در زمینه راهسازی عملیات روکش آسفالت در حال انجام می باشد که به رانندگان سفارش می شود توجه کافی به جلو را داشته باشند.

سرپرست پلیس راه استان مازندران درباره ی محدودیت های کرونایی در استان، اشاره کرد: محدودیت تردد در محور هراز، چالوس، سوادکوه و کیاسر در حال اجراست.

عبادی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته تابحال خودرو ۱۴۷ جریمه شدند و ۱۰۶خودرو نیزبازگشت داده شدند.

وی اضافه کرد: از شروع سال ۱۴۰۰، ۳۴ هزارو ۲۳۷ دستگاه خودرو اعمال قانون کرونایی شده و ۱۱ هزارو ۶۷۷دستگاه هم به مبدا بازگردانده شدند.

سرپرست پلیس راه استان مازندران با اشاره به این که جز محدودیت های کرونایی محدودیت دیگری تا آخر هفته نخواهیم داشت، اشاره کرد: محدودیت های پلاک های غیر بومی برای شهر های قرمز و نارنجی همچنان درحال اجراست و کسانی که مجوز ندارند مبادرت به سفر نکنند.

عبادی اشاره کرد: تمام محدودیت های یک طرفه شدن از شروع سال ۱۴۰۰، برداشته شده که توقعات بومی منطقه بود و هم اکنون هیچ محدودیت یک طرفه ای در استان اجرا نمی گردد.

وی اظهار داشت: باتوجه به گرم شدن هوا و ترغیب استفاده رانندگان از موتورسیکلت، سفارش می شود افراد از کلاه ایمنی استفاده کنند چونکه استفاده از کلاه ایمنی، از ۶۵ درصد حوادث رانندگی همچون مرگ مغزی، پیشگیری می کند.
سرپرست پلیس راه استان اظهار داشت: بر طبق جلسه ای که سازمان راهداری استان انجام شده، ارائه کلاه ایمنی مجانی برای موتورسواران در شهرستانهای بهشهر، ساری و بابل انجام شده و کلاه ایمنی مجانی برای موتورسواران عرضه می شود.

عبادی اضافه کرد: همینطور مقرر شد جلسه ای با بیمه هم صورت گیرد که قسمتی از تأمین کلاه ایمنی را عهده دار شوند تا شهرهای عرضه دهنده کلاه ایمنی به موتورسواران افزایش یابد.

منبع:

1400/04/01
11:01:11
5.0 / 5
1105
تگهای خبر: چالوس , خودرو , رامسر , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg