شمال برگ ShomalBarg.ir
انتخابات ۱۴۰۰،

بی اثر شدن دسیسه دشمنان با مشاركت بالای مردم در پای صندوق های رای

بی اثر شدن دسیسه دشمنان با مشاركت بالای مردم در پای صندوق های رای

به گزارش شمال برگ از گیلان فرماندار رضوانشهر اظهار داشت: مشارکت بالای مردم در انتخابات امروز تمامی اقدامات و دسیسه های خثمانه دشمنان را بی اثر کرده است.


محمود قاسمی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مشارکت بالای مردم این شهرستان در نخستین ساعات رای گیری اظهار داشت: چنین حضوری پشتوانه مردمی نظام را نشان میدهد و این پشتوانه مردمی، در اقتدار واقعی نظام و ایران، تأثیری بی نظیر دارد.
وی با اشاره به این که تمهیدات لازم برای حفظ سلامت مردم بهنگام حضور در پای صندوقهای رأی در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: ضرورت دارد همه مردم رعایت دستورالعمل های بهداشتی را مد نظر قرار دهند.
قاسمی افزود: حضور مردم پای صندوق های رای وظیفه شرعی، ملی وحق همگان هست و تعیین سرنوشت همه ما در گرو مشارکت در این امر مهمست.
قاسمی اشاره کرد: امیدواریم حماسه بزرگی با مشارکت بالایی که اکنون که در پای صندوق های شعب ستاندن رای وجود دارد، رقم بخورد.
فرماندار رضوانشهر اشاره کرد: دشمن تمام توان رسانه ای و تبلیغاتی خودرا به کار گرفته بود تا با تزریق یأس و ناامیدی به ملت غیور ایران درصد مشارکت در انتخابات را پایین بیاورد که حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات امروز تمامی اقدامات و دسیسه های خثمانه دشمنان را بی اثر کرده است.
وی اظهار داشت: امیدواریم که بتوانیم با انتخاب فرد و افراد اصلح گامی موثر در شکوفایی همه جانبه کشورمان برداریم.
منبع:

1400/03/28
13:46:00
5.0 / 5
1255
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg