شمال برگ ShomalBarg.ir

روند كاهشی بیماران كرونایی در مازندران

روند كاهشی بیماران كرونایی در مازندران

شمال برگ: مازندران حالا مازندران در وضعیت حدودا پایداری در حوزه ویروس کرونا قرار دارد هرچند این ویروس هنوز در استان وجود دارد و هم اکنون ۳۱۰بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند اما باید دید این روند کم رنگ نزولی و ثبات شکننده تا چه وقت ادامه دارد.سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۵ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۴۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خویش را در منزل ادامه خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، رئیس این نهاد با اشاره به اینکه الان ۲۱۷ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۴۳ نفر هم با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۹۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱بیمار جدید بستری و ۱۷ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۱ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۳۱۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع:

1400/03/27
23:32:47
5.0 / 5
932
تگهای خبر: زمین , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg