شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیرعامل برق منطقه ای گیلان:

ركورد مصرف برق در گیلان ۴۰ روز زودتر شكسته شد

ركورد مصرف برق در گیلان ۴۰ روز زودتر شكسته شد

شمال برگ: از گیلان مدیرعامل برق منطقه ای گیلان، وی ضمن اشاره به این که رکورد مصرف برق ۴۰ روز زودتر از سال قبل شکست، اظهار داشت: در همه جای دنیا در روزهای پیک مصرف که بازه بسیار کوتاهی است، بر روی استفاده بهینه از انرژی برق تاکید می شود.


بهمن داراب زاده در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به افزایش مصرف برق در استان گیلان، اظهار داشت: با عنایت به این که رکورد پیک بار سال قبلی شکسته شده است، لزوم استفاده بهینه از برق دوچندان می شود.
وی ضمن اشاره به این که رکورد مصرف برق ۴۰ روز زودتر از سال قبل شکست، اضافه کرد: به جهت اینکه همه از نعمت برق برخوردار شوند، باید استفاده خردمندانه از برق را در اولویت قرار داده و با اجرای راهکارهای ساده، مدیریت مصرف برق را اجرا و پیاده سازی نماییم.
مدیرعانل شرکت برق منطقه ای گیلان خاطرنشان کرد: در همه جای دنیا در روزهای پیک مصرف که بازه بسیار کوتاهی است، بر روی استفاده بهینه از انرژی برق تاکید می شود؛ چون که کوتاه بودن دوره زمانی پیک بار، سرمایه گذاری های کلان و هنگفت برای راه اندازی نیروگاه های جدید را توجیه ناپذیر می کند.
داراب زاده، ضمن اشاره به انتخابات پیش رو، تصریح کرد: انتخابات در سرنوشت هر کشوری مهم بوده و ضمن حضور پرشور در انتخابات، شرکت برق منطقه ای گیلان برای تأمین برق مطمئن و پایدار در حالت آمادگی کامل قرار دارد.1400/03/26
22:37:59
5.0 / 5
969
تگهای خبر: شركت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg