شمال برگ ShomalBarg.ir

بستری ۳۲۲ بیمار كرونائی در مازندران

بستری ۳۲۲ بیمار كرونائی در مازندران

مازندران تابستانی دیگر فرا می رسد و کرونا همچنان میهمان ناخوانده ای که شیوه زندگی تمامی دنیا را با تغییرات اساسی روبرو کرده است، هرچند واکسن هایی تولید و تزریق شده و اکنون نیز واکسن کوبرکت مجوز تزریق یافته است اما هنوز باید مراقب این ویروس بود، هم اکنون 332 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۱ بیمار مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۶۷ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خودرا در منزل ادامه خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، رییس این نهاد با اعلان اینکه اکنون ۲۲۵ بیمار مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، اشاره کرد: از این تعداد ۴۲ نفر نیز با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۹۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲بیمار جدید بستری و ۱۰ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۹ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۳۲۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.
1400/03/25
23:08:38
5.0 / 5
929
تگهای خبر: تولید , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg