شمالبرگ ShomalBarg.ir

بستری 322 بیمار كرونایی در مازندران

بستری 322 بیمار كرونایی در مازندران

مازندران با عنایت به این که واکسیناسیون برای اقشار مختلف تا حدی انجام شده و الان مازندران در ایام کاهش سیر بیماران کرونایی است اما تابحال ۳۲۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های این استان بستری هستند.سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۳ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۳۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خویش را در منزل ادامه خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، موسوی با اشاره به اینکه الان ۲۲۴ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۴۱ نفر هم با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۹۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱بیمار جدید بستری و ۴ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۶ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۳۲۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع:

1400/03/17
12:31:53
5.0 / 5
1105
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg