شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیر كل بنادر و دریانوردی مازندران

تملك 50 پلاك در امتداد توسعه بندر نوشهر

تملك 50 پلاك در امتداد توسعه بندر نوشهر

شمال برگ: مازندران مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از تملک 50 پلاک در امتداد توسعه بندر نوشهر آگاهی داد.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، محمدتقی انزان پور در نشست با اعضای خانه مطبوعات کشور و تعدادی از رسانه های غرب مازندران و مسئولان نوشهر و چالوس که به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد، با اشاره به نقش مهم رسانه ها در بازگویی و انعکاس عملکرد مسئولان، اظهار نمود: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان وطیفه مسئولان است و اصحاب رسانه می توانند با قلم زدن درست، واقعیات را به مردم بازگو کنند و انتقادات سازنده نیز در کنار آن داشته باشند.

وی با ابراز خرسندی از همراهی مناسب بین اصحاب رسانه و خدمتگزاران مردم اضافه کرد: اشتباهات مدیران را می توان با بیان راهکارهای سازنده و انتقادات درست انعکاس داد تا سبب تشویق عاملان خدمت شد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی مازندران اشاره کرد: به طور قطع قصوراتی در مجریان و خدمتگزاران وجود دارد اما رسانه ها باید آینه مسئولان باشند و واقعیات را نشان دهند.

انزان پور با اشاره به فعالیت سه بندر مهم در استان مازندران، اظهار داشت: بندر نوشهر یکی از قدیمی ترین بنادر شمال کشور است که در سال ۱۳۰۹ تاسیس شد و اولین کشتی نیز در سال ۱۳۱۹ در آن پهلو گرفت.

وی به اقدامات توسعه ای بندر نوشهر اشاره نمود و افزود: در مجموع باید ۱۰۰ پلاک تملک شود که تا حالا ۵۰ پلاک تملک شده است و با همکاری فرماندار نوشهر و تعدادی از مسئولان راه دسترسی به بندر نوشهر به کمربندی تا حالا ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با بیان ااینکه از مجموع ۲ کیلومتر راهی که مقرر است ایجاد شود۶۱۰ متر آن پل است، اشاره کرد: این پل های بزرگ و عمیق در کنار بستر رودخانه ای همچون ماشلک که خروشان است راه اندازی می شود.

انزان پور اشاره کرد: ۳۰ درصد پروژه سازمان بنادر از لحاظ ریالی به ساماندهی رودخانه مجاور بندر اختصاص دارد.

وی این پروژه را یکی از پروژه های مهم ملی برشمرد و عنوان کرد: مقرر است در امتداد توسعه بندر ۲۰۰ هکتار پس کرانه بندر در ضلع جنوبی کمربندی نوشهر تملک شود که با همکاری آب منطقه ای تا حالا ۵.۶ هکتار آن تملک شده است.

منبع:

1400/03/06
11:58:30
5.0 / 5
1127
تگهای خبر: چالوس , خدمات , دریا , شمال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg