شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس جمعیت هلال احمر خبر داد

جذب ۸۰۰ امدادگر جمعیت هلال احمر

جذب ۸۰۰ امدادگر جمعیت هلال احمر

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس جمعیت هلال احمر، با اشاره به اینکه سال قبل بخشی از امدادگران در جمعیت هلال احمر جذب شدند تا ماندگاری آنها را کنار خود تضمین نماییم، اظهار داشت: به صورت کلی ۸۰۰ امدادگر جذب شدند و همواره برای ارتقای شرایط آنها تلاش خواهیم کرد.


کریم همتی در مراسم افتتاحیه طرح سحاب و استودیو هلال استان گیلان، اظهار نمود: خوشحال هستیم امروز در جمعی قرار داریم که عزیزانمان را در لباس سبز رنگ نیروی انتظامی و لباس دو رنگ سفید و قرمز هلال احمر کنار هم می بینیم.
وی با اشاره به اینکه همه تلاش ما در جمعیت هلال احمر خدمت به مردم و بالندگی این جمعیت است، اضافه کرد: در بخش لجستیک و ناوگان امداد هوایی پیشرفت خوبی داشتیم.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه سال قبل بخشی از امدادگران در جمعیت هلال احمر جذب شدند تا ماندگاری آنها را کنار خود تضمین نماییم، اظهار داشت: به صورت کلی ۸۰۰ امدادگر جذب شدند و همواره برای ارتقای شرایط آنها تلاش خواهیم کرد تا هیچ امدادگری به علت مشکلات معیشتی از صحنه خدمت به مردم به دور نباشد.
همتی افزود: رئیس جمهور دستور ویژه ای برای احیای اردوگاه ها دادند که در همین استان گیلان این مورد در دستور کار قرار گرفته و اقدامات خوبی در حال انجام می باشد.
وی متذکر شد: آرزو می نماییم تا هیچ حادثه ای رخ ندهد، اما اتفاق خواهد افتاد و ما تلاش می نماییم با راه اندازی و توسعه خانه های هلال بدون استرس در حوادث برای کمک به صدمه دیدگان بشتابیم؛ در این راستا امروز هم استودیو هلال در این استان افتتاح شد تا در بحث اطلاع رسانی قوی تر عمل نماییم.
رئیس جمعیت هلال احمر، ضمن اشاره به اقدامات جمعیت هلال احمر در روزهای انتشار کرونا شامل تب سنجی و آمران سلامت و بسته های معیشتی و واردات واکسن و...، اظهار داشت: هم اکنون کنترل مرزهای زمینی، هوایی، دریایی و ریلی بر عهده جمعیت هلال احمر است که با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی انجام می شود.
منبع:

1400/02/30
12:49:27
5.0 / 5
1348
تگهای خبر: دریا , زمین , گیلان , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg