شمالبرگ ShomalBarg.ir

دیدار با ۷۵ تن از خانواده ایثارگران در مازندران

دیدار با ۷۵ تن از خانواده ایثارگران در مازندران

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران اظهار داشت: با ۷۵ تن از والدین، همسران و فرزندان معظم شهدا، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز دیدار به عمل آمد و برای رسیدگی به مشکلات این اسوه های ایثار اقدامات لازم صورت گرفت.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، حجت الاسلام جواد یوسف پور در دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان استان مازنداران به بررسی مهم ترین مسائل و مشکلات مختلف خدمت رسانی، اشتغال، درمان، حقوقی، آموزش، تسهیلات مسکن، حق پرستاری و برقراری معیشت پرداخت و با اشاره به اینکه خدمت به ایثارگران باید با فرهنگ تکریم همراه باشد، خاطرنشان کرد: نهادینه کردن اخلاق اداری و افزایش میزان رضایتمندی یکی از عامل های خدمت رسانی به جامعه معزز ایثارگری به حساب می آید.


وی با تاکید بر شناخت انتظارات ایثارگران و نظارت بر نحوه عرضه خدمات اظهار داشت: در بحث خدمت رسانی، نگاه سازمانی ما به حل مشکل ایثارگران عزیز معطوف شده است و بدنبال یک خدمت اثربخش باکیفیت خوب و در خور شأن برای این قشر گرانقدر در بنیاد هستیم.


حجت الاسلام یوسف پور خدمت سریع و بموقع، پیگیری و آگاهی از نتیجه کار، پاسخ درست به ایثارگر، شفافیت در امور، صداقت در گفتار و احترام و برخورد خوب را از اهداف مهم ملاقات عمومی در بنیاد مازندران دانست و بیان نمود: هر خدمتی که برای خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران انجام دهیم در مقابل عظمت آنان ناچیز است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران اظهار داشت: با ۷۵ تن از والدین، همسران و فرزندان معظم شهدا، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز دیدار به عمل آمد و برای رسیدگی به مشکلات این اسوه های ایثار اقدامات لازم صورت گرفت. دیدار عمومی با ایثارگران از آغاز سالجاری در سه شنبه های هر هفته در اداره کل و ۲۲ شهرستان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به قوت خود باقی است.1400/02/23
21:18:44
5.0 / 5
1228
تگهای خبر: خدمات , كیفیت , مازندران , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg