شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیر امور اراضی جهاد كشاورزی مازندران خبر داد

شناسایی ۴۶۰۰ تغییر كاربری غیر مجاز در مازندران

شناسایی ۴۶۰۰ تغییر كاربری غیر مجاز در مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: سال قبل ۴ هزار و ۶۳۷ مورد تغییر کاربری غیر مجاز در مساحت ۳۵۱ هکتار شناسایی شد که نسبت به سال ۹۸ به لحاظ تعداد ۲۱ درصد و در مساحت حدودا سه برابر بوده است.بهرام درخشان مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران در اینباره اظهار نمود: سال قبل ۴۶۷۳ مورد تغییر کاربری غیر مجاز در مساحت ۳۵۱ هکتار شناسایی شد که نسبت به سال ۹۸ به لحاظ تعداد ۲۱ درصد و در مساحت حدودا سه برابر بوده است.

وی در ارتباط با اجرای احکام قضایی، اضافه کرد: در جهت تبصره ۲ ماده ۱۰ تعداد ۴۰۰۰ دستور قضایی به مساحت ۳۰۲ هکتار دریافت شد که از این تعداد، ۳۴۳۰ مورد در سطح ۳۰۵ هکتار به مورد اجرا درآمد.

مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران افزود: این در شرایطی است که در دو سال قبل، ۱۱۸۸ مورد در مساحت ۸۸ هکتار اجرای حکم شد که از لحاظ تعداد و مساحت بیشتر از ۳۰۰ درصد و سه برابر رشد داشته است.

درخشان اظهار نمود: اقدامات قضایی در جهت ماده سه قانون در سال ۹۹ تعداد ۶۳۹ مورد در مساحت ۴۹.۳ هکتار طرح دعوی در دادگاه های کیفری شهرستان ها به عمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهاد کشاورزی مازندران، او در آخر اظهار داشت: تعداد ۲۳۸ مورد از این آرا در مساحت ۱۲.۵ هکتار اجرا شده که به لحاظ تعداد نسبت به سال ۹۸ حدود ۳۰ درصد رشد داشت.

منبع:

1400/02/20
11:05:15
5.0 / 5
1242
تگهای خبر: دریا , كشاورزی , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg