شمالبرگ ShomalBarg.ir
جانشین ستاد كرونای گیلان خبر داد

زرد شدن ۳ شهرستان گیلان

زرد شدن ۳ شهرستان گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان جانشین ستاد کرونای گیلان، از زرد شدن وضعیت کرونایی سه شهرستان تالش، شفت و املش اطلاع داد و اظهار داشت: بر این اساس از ساعت ۱۲ روز سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت لغایت ساعت ۱۲ روز شنبه، ۲۵ اردیبهشت سفر به گیلان ممنوع می باشد.


محمود قاسم نژاد در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به آخرین وضعیت رنگ بندی کرونایی در استان گیلان، اظهار نمود: هم اکنون سه شهرستان تالش، شفت و املش وضعیت زرد دارند و مابقی شهرستان ها نارنجی هستند.
وی با اشاره به اینکه محدودیت های مشاغل تابع رنگ بندی کرونایی شهرها در سطح کشور و استان است، اضافه کرد: با عنایت به وضعیت زرد و نارنجی شهرستان های گیلان، ادارات باید کارکنان خویش را برپایه وضعیت اعلام شده به محل کار فراخوان دهند.
جانشین ستاد کرونا در گیلان، ضمن اشاره به وضعیت مشاغل، خاطرنشان کرد: در شهرهای نارنجی مشاغل گروه یک و دو و در شهرهای زرد مشاغل گروه یک، دو و سه می توانند از فعالیت خویش را آغاز کنند.
قاسم نژاد، در ادامه به تبیین تصمیم ستاد ملی کرونا درباره ممنوعیت سفر پرداخت و اظهار داشت: بر این اساس از ساعت ۱۲ روز سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت لغایت ساعت ۱۲ روز شنبه، ۲۵ اردیبهشت سفر به گیلان ممنوع می باشد.
وی با اشاره به اینکه پلیس راهور در کلیه ورودی های استان گیلان مستقر بوده و از ورود خودروی شخصی مسافران جلوگیری می کند، افزود: از هموطنان می خواهیم به ممنوعیت سفر توجه نمایند، چونکه پلیس در ورودی های فرعی استان هم مستقر شده و مسافران مشمول جریمه خواهند شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، سفر به شهرهای زرد را هم ممنوع دانست و تصریح کرد: با تصمیم ستاد ملی کرونا، خودرو های غیر بومی در شهرهای زرد هم مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی می شوند.
منبع:

1400/02/18
23:08:24
5.0 / 5
1311
تگهای خبر: خودرو , سفر , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg